logo

reklam
03 Temmuz 2016

Şevket Keskin’den Ramazan bayramı mesajı

Göreve geldiği günden beri Malatya’da bir çok çalışma ve organizasyonlara katılan ramazan boyunca Malatya’lı işçilere ve Malatya’daki yoksul vatandaşlara kavuşan Ülkücü İşçiler Derneği Malatya İl Başkanı Şevket Keskin’den Bayram Mesajı. Ülkücü İşçiler Derneği Malatya İl Başkanı Şevket Keskin mesajında şu ifadelere yer verdi.

Karşılıklı saygı,sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının… perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Şehir yaşamının yoğun temposu içinde dostlarımızı, akrabalarımızı ve sevdiklerimizi arama fırsatı bulamayan bizlere bir nebze de olsa bu imkanı veren Bayramlarımızı aramızdaki kırgınlıkları unutarak birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz.

 

Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle. İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum.

 

Ülkücü İşçiler Derneği Malatya İl Başkanı Şevket Keskin

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?