logo

reklam
01 Kasım 2016

Vatandaşlarımızın Dikkatine!

Son günlerde İlimizde ve İlimiz dışındaki Şehirlerde özellikle İstanbul’da ticari faaliyette bulunan İşadamlarımız, İşadamlarımızı temsil eden dernekler ile Malatya Derneklerimiz kimliği belirlenemeyen kişilerce Valilik makamı adına aranmakta, değişik sebeplerle yardım talep edilerek dolandırıcılık yaptıkları anlaşılmıştır.

Vatandaşlarımızın sağlık veya sosyal yardım talepleri devletimiz tarafından zaten karşılanmaktadır. Devletimizin ilgili kurumları vatandaşlarımızın maddi veya ayni bu tür taleplerini karşılamakta olup, bu amaçla da hiçbir Kişi, Kurum, Kuruluş veya Sivil Toplum Örgütünden bu taleplerin karşılanması amacıyla istekte bulunulmamaktadır.

Bu nedenle İlimiz ve İlimiz dışındaki İşadamlarımızın, Derneklerimizin, Esnafımızın Valilik makamının adı kullanılarak; Vali, Vali Yardımcıları ve Kurum Amirlerinin adı ile yapılan yardım taleplerine itibar etmemeleri ve hemen Valilik makamına veya Emniyet güçlerimize konunun intikal ettirilmesi hususunda gerekli dikkat ve duyarlılığın gösterilmesi önemle rica olunur.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?