TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Malatya’da Kuruldu

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Malatya’da Kuruldu

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Sema Altuntaş Yaptığı açıklamada şunları ifade etti.Bugün burada saydıdeğer Malatyalı hemşehrilerimize hayırlı ve kutlu bir haber vermek için toplandık

Geçen yıl 15 Temmuz’da devletimize,milletimizin iradelerine kast eden hain bir darbe  girişimi yaşadık. Bu hain darbe girişimi milletimizin iradesi,meydanlarda canını siper etmesi,tankla tüfekle silahsız cesur yürekli mücadelesi sonucu bertaraf edilmiştir.

Dış destekli hainlerin büyük oyunu bozulmuştur. Biz 15 Temmuz’da tüm türkiye tek yürek olduk,kadınyla,erkeğiyle,çocuğuyla hepimiz devletin birliğine,bağımsızlığına,milletin iradesine ve bölünmez bütünlüğüne yapılan bu saldırıya karşı birlik içinde mücadele ettik. Biz 15 Temmuz’u unutmadık unutmayacağız.

15 Temmuz’da hep beraber meydanlarda olan tüm halkımızı ve bölünmez bütünlüğünün devamı için sivil bit toplum harekatı oluşturmak,sivil alanda milletimizin güvenliğine ve beraberliğine yönelen her tehdide karşı sivil toplum kuruluşları ile beraber çalışarak gençlerimize milli birlik ve beraberlik Malatya Haber,Malatya Güncel Haber,Yerinde ve Zamanında Haber…Temmuz ruhuna sahip vatan sever bir fikir harekatı oluşturmak üzere genel merkezi Malatya  olarak kurmuş olduğumuz 15 Temmuz milli irade ocaklarına davet ediyoruz.

Genel merkezi Malatya olan ocak Türkiye Genelinde faaliyet gösterecek olup,Türkiye genelinde farklı illerde il başkanlıkları aracılığıyla faaliyet göstereceklerdir.

Tüm islam alemine mübarek ramazan ayında huzur,bereket ve afiyet içinde olmasını diler,bu bereketli ayda açılış yapmanın mutluluğuylada tüm Malatyalılara saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.dedi

Genel Başkan

Sema ALTUNTAŞ

Kurucu Üye

Bilal ULUDAĞ

Sami TUNÇ

Cemal HANİLİCİ

Mecit KAYNAR

Metin POLAT

Orhan KIRANSAN

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: