TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

15 TEMMUZ SONRASI BAZI VALİLER GÖRMEZ DUYMAZ BİLMEZ

15 TEMMUZ SONRASI BAZI VALİLER GÖRMEZ DUYMAZ BİLMEZ

Sayın Cumhurbaşkanım 15 Temmuzdan Sonra Yaptığınız ve İçişleri Bakanımızın dan Katıldığı Valiler Toplantısında Söylediklerinizi Acaba Valiler Uyguluyor mu!

Terör Örgütü ile ne Kadar İlinde Mesafa almış Bir Karış Mesafa Almayan Valililer Var ve Terör örgütü Mensubunun Vebalı Altındalar Bunun Sonucu Zaten 15 Nisanla Geri Dönüşüm oldu.

Halk bile Biz Sokağa Devletimiz ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan İçin Çıktık ona Güvendik fakat Artık Halk olsun Yerel Basın olsun il idarecilerine güveni  ilk başda’da olduğu gibi  Terörle Mücadelede  Hizmette güven açısı daralmaktadır.

Ama sayın Valiler Protokol hariç yoklar Nasıl olsa Yerel Basının Yazdığını Cumhurbaşkanı Okumayacak Diyor Bilmiyor ki ALLAH isterse bırak İli Dağın Tepesindeki Haberi İstenilene Ulaştırır. Artık Hiç Bir Şikayeti ne araştırma nede kaale almaktır Şikayetçi Olan Devleti İçin yaptığı Halde Valimizin Alçak Gönüllü Olacağına Daha Asabileşiyor Yapılan Yazılan Hiç bir İhbarı araştırmıyorlar bu Sayade Mevcut Terör Örgütünün Ekmeğine yağ Sürüyorlar Bu Şehirde Çok Şeyler Yaşandı Hala Yaşanıyor.

Yeni Söylem bir yerde Öldürürler Kaza olur tinerci saldırır Algıyla Vatandaşın Devlete Olan inancını yok Etmeye Çalışıyorlar Size Söylenilenin Çoğu Yalan Bu ŞİRKET’ın Tek Amacı Siz Aileniz Parti İşi Değil Ankara İstihbaratında size verilen bilgilerde bir çok eksik var kıo Valimiz Klasik Memur Anlayışı ile Çalışıyor Sorumluluğu Kime Karşı Takdir Siz Devletimizindir Ama bu Şehirden Başlayacak Bir Ateş Bütün Şehirlere Sıçrayabilir.

Bu Kadar Neden Beklediler Tek Amaçları Sizi Halkın Gözünde Düşürmek başarı dereceleri ise 15 nisan bu Şehirde Başardılar Büyük Şehirlerde Başardılar 2009 Oluşumu Hızla Yayılıyor Bu Örgüt Fetö’nün Boşluğunu Doldurdu Yazılacak kısım bu kadar.

İnsan kaçarsa,itler saldırır emmi

Dik duran insan,iti yıldırır emmi

Hele yiğitçe,bir hücum eyle de gör

İtler de, sahibi de çıldırır emmi

Tedbir Bizden Takdir ALLAHTAN.

Vessalam

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: