17.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

3-4-5 Eylül Malatya’da Elektrik Kesintisi

3-4-5 Eylül Malatya’da Elektrik Kesintisi

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.(FEDAŞ)’dan yapılan açıklamada Malatya’da 3 – 4 Eylül Günleri Günleri Saat 08:00 – 17:00 Arasında, bazı bölgelere elektrik verilmeyecektir.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.(FEDAŞ)’dan yapılan açıklamada Malatya’da 3 – 4 Eylül Günleri Günleri Saat 08:00 – 17:00  Arasında, bazı bölgelere elektrik verilmeyecektir.

Fırat Elektrik Dağıtım AŞ FEDAŞ ve TEİAŞ’’den yapılan açıklamaya göre bakım ve onarım çalışmaları nedeni ile bir çok yerleşim bölgesinde elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ) Malatya İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, tesis çalışmaları nedeniyle Malatya’da  3-4 Eylül Günleri Günleri Saat 08:00 – 17:00  Arasında, bazı bölgelere elektrik verilmeyeceği duyuruldu. Elektrik verilemeyecek yerler ile zamanları şöyle belirtildi.

3 Eylül Perşembe Günü  Saat :  09:00 – 17:00 Arasında

FEDAŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ YATIRIM  BİRİMİ ÇALIŞMASI “MERKEZ :ŞAHNAHAN METEHAN TR,
ALMANCI TR,

4 Eylül Cuma Günü  Saat :  09:00 – 17:00 Arasında

FEDAŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ YATIRIM BİRİMİ ÇALIŞMASI “MERKEZ :ŞAHNAHAN METEHAN TR,
ALMANCI TR, MALATYA MERKEZ:TURGUR ÖZAL MAH.  MALATYA MERKEZ:ÇUKURDERE MAH.ZAPÇIOĞLU  CAD.SITMAPINARI  CAD. KALE İLÇESİ :KOZLUK MAH. 

5 Eylül Cumartesi Günü  Saat :  09:00 – 17:00 Arasında

KALE İLÇESİ :KOZLUK MAH.

NOT : Tüketicilerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar 

1. Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması,

2. Yapılacak çalışmaların,proğramlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği,

3. Jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları,

4. Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 444 9 186 ALO ELEKTRİK ARIZA Telefon hattına başvurmaları hususlarını dikkatinize sunarım. Sözü edilen yerlerde oturanların tedbirli olmaları istendi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.