21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

49 yıllığına kiraladık…

49 yıllığına kiraladık…

MASTÖB (Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şube ) Başkanı Kamil Göksu ve Dernek yöneticileri Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz’ü makamında ziyaret ederek Malatyalıların başkentte ihtiyaçlarına cevap verecek (Malatya evi) büyük bir sosyal tesis projesinin dosyasını takdim etti.

mec1aMalatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şube  Başkanı Kamil Göksu ve Dernek yöneticileri Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz’ü makamında ziyaret ederek Malatyalıların başkentte ihtiyaçlarına cevap verecek (Malatya evi) büyük bir sosyal tesis projesinin dosyasını takdim etti.Ziyarette konuşma yapan MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu şunları söyledi:“Başkentte tüm Malatyalıların hep bir arada sosyal ve kültürel faaliyetlerini paylaşacakları tüm derneklerimizin yapacakları kültürel faaliyetlerin bu çatı altında mümkün olabileceğini,ramazanda iftar yemeklerinde,düğünlerde dışarıdan gelen Malatyalı dost ve akrabalarıyla hep bir arada olabilecekleri bir mekanın ihtiyaç vardır. Ayrıca öğrencilerimiz barınma ihtiyaçlarını karşılamak için yurt ve misafirhanelerin de önemli bir ihtiyaçtır. Tek anlamıyla tüm hemşehrilerimizin iyi ve kötü günlerini bir arada paylaşacakları çok amaçlı bir sosyal tesis olacaktır ”dedi.

Malatya Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ömer Faruk Öz’de MASTÖB Yöneticilerine kendisini ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi. Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği’nin Ankara Gölbaşı İlçesinde hazineden 49 yıllığına kiraladığı 3.000 m2 lik alana yapılacak olan sosyal tesis projesinin hayata geçirilmesi için üzerine düşeni fazlasıyla yapacağını, bu projenin Malatyalıların ihtiyaçları göz önüne alınarak titizlikle hazırlandığının bilincinde olduğunu,başkentte bir Malatya Evinin olmasının çok önemli olduğunu belirterek kısa zamanda bazı girişimlerde bulunacağının ifade etti..Bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.