TürkiyeSON - 07.06.2023 -

ADIYAMAN BELEDİYESİ 4 YENİ BİNAYA GEÇTİ

ADIYAMAN BELEDİYESİ 4 YENİ BİNAYA GEÇTİ

Adıyaman Belediyesi, vatandaşa daha iyi hizmet vermek için 4 müdürlük için yeni bir bina yapıp aynı çatı altında topladı.

Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlükleri, vatandaşa daha iyi hizmet suna bilmek için yapımı kısa süre önce tamamlanan yeni ek hizmet binasına taşındı.

Petrol Caddesinde bulunan mevcut Saha Amirliği’nin olduğu 4 bin 50 metrekarelik alanda yapımı tamamlanan yeni ek hizmet binası ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, yeni binanın bodrum artı, zemin artı, dört kattan oluştuğunu ve her bir katın 675 metrekare, toplamın ise 4 bin metrekareyi aştığını söyleyip, “Vatandaşımıza daha iyi hizmet sunmak için belediyemize ait fiziki ortamları genişletiyoruz. İnşallah yapımını yeni tamamladığımız bu binada şehrimiz için hayırlı işlere imza atarız. İlimize ve belediyemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Yeni binada hizmet veren birimlere işi düşen vatandaşlar ise daha modern ve geniş bir binada hizmet verilmeye başlamasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: