TürkiyeSON - 30.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Adıyaman Yöresel Ürünler Pazarı Projesi İstişare Edildi

Adıyaman Yöresel Ürünler Pazarı Projesi İstişare Edildi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ilin turizmine ve istihdamına katkı sağlayacak olan ‘Yöresel Ürünler Pazarı’ projesi için istişarelerde bulundu.

Adıyaman’ın tarihi mekânlarından ‘Keleş Konağı’nda ‘Yöresel Ürünler Pazarı’ için gerçekleşen istişare toplantısına Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sektör temsilcileri ve ilgili yetkililer katıldı. Yöresel ürünlerin tanıtımı, pazarlanması ve üretim yapılarak katma değerli hale getirilerek satışının yapılabileceği kapalı pazar alanının oluşturulması için geniş kapsamlı istişareler yapıldı. Yöresel ürünlere hitapedecek kapalı bir alanın oluşması halinde Adıyaman’ın turizmine ve istihdamına önemli derecede katkı sağlayacağı konuşuldu. Samimi ve güzel bir ortamda gerçekleşen istişarelerde, projenin hayata geçirilmesi anlamında gereken adımların atılmasının önemine vurgu yapıldı.

Toplantının sonunda Başkan Kılınç, Adıyaman’ın geleceği açısından verimli ve ufuk açıcı istişarelerin yapıldığını söyleyerek, katılımlarından ve parlak fikirlerinden ötürü herkese teşekkür etti.

Reklam
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: