TürkiyeSON - 05.08.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

AHMET ÇAKIR SÖZ SİZDE

AHMET ÇAKIR SÖZ SİZDE
Reklam

Malatya Belediyesi Ahmet Çakır’ın ilk dönemi Ekibini Oluştururken O Zamanlar TC Devletinin birçok Kurumu olduğu gibi Malatya Belediyesinde de Fetö’nun İmamları ve Belediye Sorumlusundan başka kimse Söz sahibi deĞildi .

Zaten Belediye Başkan yardımcısı olarak Atanan ERTAN MUMCU Dönemin FETÖ Malatya İl İmamı Eyüp Doğan’in  samimi arkadaşıydı.Birinci Dönemde Belediye ve Yan kuruluşlarından Çıkan Paraların yerine ;

Şimdi AK Parti yönetimindeki Kişi Dışarı’dan Yüzdelik SAHTE NAYLON fatura ile dolduruyorlardı. Giden Paranın belli kısmı HİZMET’e  gittiğinden kimse soru soramıyordu.

Şimdi Sayın AHMET ÇAKIR’A Soruyorum Sizin Başkanlık Döneminde Belediyenin Yan kuruluşlarının Kamyon veya Tırları ile Yurt içinden ve Yurt dışından TC Devleti’nin Kanunlarla yasak koyduğu Mallar Malatya ya ve komşu illere Taşınıyormuydu?

Taşınıyorsa şayet aylarca yapılan bu bu nakliyatlar’dan ne zaman haberiniz oldu ? Malatya ya getirilen Keyif veren mamüller  nasıl dağıtılıyordu ?

Kilosu 150 TL olan ilimizde O Günler geldiği yerde  50 TL bile değildi.Araba Masrafı yok Yakıt Masrafı yok bu RANT Kimlerin Cebine Giriyordu ?

Bu Konuda Yola gidip gelen şoförlerin yüklü parası verilmeyince , ERTAN Mumcu neden arandı ? arandıktan Sonra Ertan Mumcu neden aracı oldu ?  Bu Emirleri Sizden mi alıyordu ? Ertan mumcu bu dostlarla ilgili konuya vakıf herkes biliyor zorda kalınca bana neden geliyorsunuz ?  dedi mi bu Söz sadece duyum Bir Duyum daha Komşu Ülkede ŞEKER Buraya göre çok ucuzdu Şekerde getirildi mi ?

Şayet bunlardan Haberiniz varsa sorun yok yok sonradan öğrendiğinizde Neden bir Savcıya iletmediniz ?

Bakın bir Yazı yazıyoruz İfade için yüzlerce Memur geliyor Siz bu işi yaptı yapalı kaç Savcı Polis Evinize işinize geldi arama yaptı ?

Sayın Ahmet Çakır bey inanın daha çok yazılacak Konular var ama ne Hikmetse biz yazıyoruz Karşı Taraf Siyasi baskı kuruyor Haklı Terörist gibi alınıyor bırakılıyor Haksız Eli cebinde

Sayın AHMET ÇAKIR Malatya ve Büyükşehir olmak üzere iki dönem Belediye Başkanlığı yaptınız sizin Dönemde böyle bir Kaçakcılık yapıldığını biliyor musunuz ? Şayet Hala bilmiyorsanız ERTAN MUMCUYU arayın sorun

Sayın Selahattin başkan Ertan Başkana Söz vermiş deniliyor Görevden aldı ama Unvanını almadı Hayırdır ? bu kadar kirli işlerin ve Özellikle Size BÜYÜK TUZAK Kuranların başındaki Adamı neden kolluyorsunuz ?

 

Şimdi de Yüce TÜRK ADALETİNE sesleniyorum ben her zaman Huzurunuza çıkmaya hazırım ama Siyasi bir baskı ile Teröriste bile uygulanmayan Muamele ile olmasın.

Sonuçta bizde TC Devletinde Vatandaşlık görevimizi yapıyoruz Suçluysak Cezasına razıyız ama Varsa böyle bir konu Yapanlarda Gerekli Cezayı Görmeli diye düşünüyorum.

SON 10 YILDA MAKAMLAR 1

İPTAL

AHMET ÇAKIR BUYRUN SÖZ SİZDE

Vesselam

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: