TürkiyeSON - 22.04.2024 -

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Yazıhan ilçesinde partisinin ilçe toplantısına katılırken, ilçede yapılan ve yürütülen projeleri de inceledi.

  • ANASAYFA / Genel / Güncel / Malatya
  • 20 Ağustos 2019
  • AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Yazıhan ilçesinde partisinin ilçe toplantısına katılırken, ilçede yapılan ve yürütülen projeleri de inceledi. için yorumlar kapalı
AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Yazıhan ilçesinde partisinin ilçe toplantısına katılırken,  ilçede yapılan ve yürütülen projeleri de inceledi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Yazıhan ilçesinde partisinin ilçe toplantısına katılırken,  ilçede yapılan ve yürütülen projeleri de inceledi.

Milletvekili Çalık, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk ile birlikte, ilçe merkezinde Yazıhan Belediyesi tarafından yapılan 23 bin metrekare büyüklüğündeki park ve yeşil alan da incelemede bulundu.  Çalık, Yazıhan ilçesine çok önemli bir sosyal alanın kazandırıldığını belirterek, çalışmalarından dolayı Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk’ü tebrik etti.

Milletvekili Çalık, AK Parti Yazıhan ilçe Başkanlığında parti yöneticileri ve mahalle temsilcileri ile  bir araya geldi. Çalışmalarından dolayı AK Parti İlçe Başkanı Veysel Ateş’i ve yönetimini tebrik eden Çalık,  “İlçe başkanıma çok teşekkür ediyorum.  Partimizin kurulduğu andan itibaren herkesin gözü Yazıhan’ın üzerindeydi.  ‘Yazıhan’da bakalım ne olacak?’ diyorlardı. Yazıhan’da diğer partiler çıkacak mı diye bakarlar. Yazıhan’da bizim bütün renklerimiz var, kardeşliğin sembol ilçesi Yazıhan’dır. Türkü, Kürdü, Alevisi, Sünnisi var, ama Yazıhan’da birlik var, beraberlik var, Yazıhan’da kardeşlik var, Yazıhan’da hoşgörü var ve Yazıhan’da AK Parti’nin hizmetleri var. Nevzat Öztürk başkanımız çok çalışkan bir belediye başkanımız.  İlçe teşkilatı ve ilçe de yaşayan herkes ile ahengi çok önemli. Yazıhan’daki yüzde 65’lik başarıdan dolayı ilçe teşkilatımızı ve belediye başkanımızı canı gönülden tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Çalık, Yazıhan Belediyesini de ziyaret ederek,  Başkan Nevzat Öztürk’den Yazıhan’la ilgili çalışmalar ve yatırımlar hakkında istişarede bulundu.

İlçedeki esnafları da ziyaret eden Çalık, ilçe girişinde ve merkezinde yürütülen yol çalışmalarını da yerinde inceledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ