17.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Akçadağ Muhtarlar Derneği Kongresi yapıldı

Akçadağ Muhtarlar Derneği Kongresi yapıldı

Akçadağ ilçesinde kurulan Muhtarlar Derneği 1’inci Olağan Genel Kurulunu yaparak başkanlığa Eyüp Gönültaş getirildi.1

Akçadağ Mahalle Muhtarları Derneği Binasında yapılan Genel Kurula Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer Divan Başkanlığı yaptı. Yapılan Kongre sonucu Akçadağ Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığına seçilen Fatih Mahallesi Muhtarı Eyüp Gönültaş Dernek olarak öncelikli amaçlarının Akçadağ’da Birlik sağlamak olduğunu belirterek şu ifadeleri kaydetti;

“Akçadağ Mahalle Muhtarlar Derneğini kurmayı kararlaştırdığımız ilk günden amacımız Akçadağ’da yıllardır süre gelen Birlik beraberlik sıkıntısını aşarak Özlenen birlikteliği yakalamaktır. Mahalle Muhtarları Derneği olarak kurulma nedenimiz yeni düzenlemelerle hem vatandaşımızın hemde muhtarlarımızın sorunlarına daha hızlı çözüme ulaştırmaktır. Akçadağlı halkımız hizmetlerin en iyisine layıktır. Bunun için Muhtar arkadaşlarımızla birlikte Derneğimizi kurduk. Derneğimizin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” .

Akçadağ Mahalle Muhtarları Derneği’nde yapılan Genel Kurulun ardından oluşan yeni yönetim ise şu şekilde; Eyüp Gönültaş, Turgay Güneş, Birol Çirkin, Şahin Yeğin, Hacı Altıntop, Yusuf Durmuş, Bekir Durmuş, Veysel Özkan ve İbrahim İnal şeklinde oluştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.