25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

AK PARTİ ADAYLARI AKÇADAĞ’DA

AK PARTİ ADAYLARI AKÇADAĞ’DA

Akçadağ’dan AK Parti’ye büyük destek

AK Parti’de 24 Haziran seçim çalışmaları başladı. AK Parti heyeti, seçim çalışmaları kapsamında Akçadağ İlçesinde ziyaretlerde bulundu. Akçadağlılar, her seçim olduğu gibi 24 Haziranda AK Partiye büyük destek vereceklerini ilettiler. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve milletvekili adayları Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, Selahattin Barış Palandöken ve Vahit Atalan, AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, belediye başkanları ve parti üyeleri, seçim startını verdi.

Aday tanıtımı sonrası ilk ziyaret Akçadağ İlçesine gerçekleştirildi. Seçim startını Akçadağdan başlatan AK Parti heyetine Akçadağlılar büyük ilgi gösterdi.

SEÇİMLER YAKLAŞTIKÇA FİNANSAL OPERASYONLAR ARTIYOR

Ziyarette konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 24 Hazirandaki seçimlerinin yaklaşmasıyla döviz ve faiz üzerindeki operasyonların arttığını vurgulayarak, Onlar biliyorlar ki AK Parti olduğu sürece sınırlarımızın hemen yanı başında bir operasyon yapamayacaklar. Onun için finansal araçlarla Türkiyeye operasyon yapmaya kalkıyorlar dedi.

Bakan Tüfenkci, Türkiye’ye 15 Temmuzu yaşatanların daha sonra kredi derecelendirme kuruluşlarıyla birlikte finansal operasyon çekmeye çalıştıklarını belirtti. Türkiye için tarihi dönüm noktası olan 24 Hazirandaki seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte döviz ve faizler üzerindeki operasyonların şiddetinin artarak devam ettiğine dikkati çeken Bakan Tüfenkci, "Onlar biliyorlar ki AK Parti olduğu sürece sınırlarımızın hemen yanı başında bir operasyon yapamayacaklar. Binlerce kilometre ötelerden gelip bu bölgeleri dizayn etmeye çalışamayacaklar. Onlar biliyorlar ki güçlü bir Türkiyenin başında güçlü Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece bu operasyonları yapamayacaklar. Onun için finansal araçlarla Türkiyeye operasyon yapmaya kalkıyorlar. Ama ben biliyorum ki Akçadağlıların veMalatyalı hemşerilerimizin bir oyu, bu operasyona dur diyecek ve bu oyunu bozacak  dedi.

24 HAZİRAN’DA DURMAK YOK, YOLA DEVAM!

AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise Akçadağ, Malatya’da en etkin ilçemizdir. Ben 16 yıldır bize verdiğiniz destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Akçadağlı taş atmayı iyi bilir. Ama şimdi Akçadağlı taşı 24 Haziran’da FETÖ’ nün, PKK’nın, DAEŞ’in kafasına atacaklar, taşı nereye atacaklar İnce’nin inceldiği ve kopması için sandığa atacaklar diye konuştu. Akçadağlıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında cesaretle, azimle, aslanlar gibi durduğunu belirten Çalık, 2002’de, 2007’de, 2011’de,2015’te nasıl durduysa, 24 Haziranda da aynı şekilde desteğini vermeye devam edecektir. Şimdi tamam diyen bir ekip var. Onlara buradan şunu söylememiz gerekiyor; ne diyoruz 24 Haziran’da durmak yok yola devam Şimdi Akçadağ, Malatya, Türkiye vakti dedi.

ONLAR OYUN KURMAYA ÇALIŞACAK, BİZ OYUNLARINI BOZACAĞIZ

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Ahmet Çakır da ülkenin içerisinden geçtiği süreci herkesin çok iyi anlamak, ülkeyi geleceğe hangi kadroların taşıyacağını görüp, buna göre oyun kullanılması gerektiğini söyledi. Çakır, Türkiyenin son 15 yıldır vesayetle mücadele ettiğini belirterek, Bir yandan iç vesayetle mücadele ediyor bir yandan da uluslararası vesayet yapılarının bütün zincirlerini kırarak, Türkiye bağımsızlığını, güçlü Türkiyeyi, bölgesinde etkin olmak, dünya siyasetine yön vermek, etkin olmak adına Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bir kadro bu mücadeleyi yürütüyor dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.