TürkiyeSON - 25.09.2023 -

Akçin, MHP’den milletvekili aday adayı

Akçin, MHP’den milletvekili aday adayı

Op.Dr. Übeyt Akçin, MHP’den milletvekili aday adayı

Malatya’nın ünlü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Übeyt Akçin Milliyetçi Hareket Partisi’nden yeniden milletvekili aday adayı oldu.

Op.Dr. Übeyt Akçin, MHP'den milletvekili aday adayı

Op.Dr. Übeyt Akçin, MHP’den milletvekili aday adayı

MHP’den 2011 genel seçimlerin de 3. sıradan Milletvekil adayı olan  Akçin, son günlerde Ankara’da nabız yokladığı, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nde bir dizi görüşmeler yaptığı öğrenildi.

ÜBEYT AKÇİN KİMDİR:

Op.Dr. Übeyt AKÇİN Malatya doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamlamıştır. Yeşilyurt Lisesini birincilikle bitirdikten sonra İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden de derece ile mezun olmuştur. 2000-2005 yılları arasında Uzmanlık eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılında uzmanlık eğitimini takiben Tüp Bebek/Genetik/Prenatal Ayrıntılı Ultrasonografi/Laparoskopik Cerrahi/Ağrısız Doğum konularında ileri düzey eğitimini tamamlamak için İstanbul Memorial Hastanesinde Prof.Dr. Semra Kahraman ile çalışmıştır. 2007 yılında Malatya ya dönerek Özel Anatolia Kadın Sağlığı Merkezini kurmuş olup bu merkezde birçok hastanın tedavilerinde başarılar elde etmiştir. 2009 yılından itibaren de çeşitli özel hastanelerde görev yapmıştır. Akçin, 2011 Genel Seçimlerinde MHP’den 3. sıra Milletvekili adayı oldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: