TürkiyeSON - 14.04.2024 -

Aksaray herkesindir

Aksaray herkesindir

Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “Yapılan bu yapı Türkiye Cumhuriyeti Devletinin şanına yakışır bir saray olmuştur. Bu saray yapılırken sadece Cumhurbaşkanı için değil, bütün Türkiye için yapılmıştır” dedi.sdsggfg

Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Fikir Adamları Derneğini (MAFİAD) ziyaret etti. MAFİAD Yönetim Kurulu Başkanı H. Bayram Yılmaz ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Mustafa Şahin’e burada lokum ikram edildi. MAFİAD Yönetim Kurulu Başkanı H. Bayram Yılmaz, yaptığı hoş geldiniz konuşmasında Mecliste hizmet veren Milletvekillerinin konuşmalarında hareket ve tavırlarında ölçülü olmaları gerektiğini hatırlattı. Milletvekili Mustafa Şahin, “Birlik ve beraberlik içinde olmamız halinde bize top bile tesir etmez. Bütün siyasi partilerin kuruluş amaçları vatandaşlara ve ülkeye hizmet etmektir. Bu hizmeti yaparken siyasi gücünüz kadar ise vereceğiniz hizmetin gücü de o kadar olur. Ak Parti 2002 yılının 3 Kasım seçimlerinden sonra iktidara gelmesinin ardından gün geçtikçe vatandaşlarımızın güvenini kazanmıştır. Geçen zaman içinde Mecliste gurubu bulunan partilerin hepsini toplasanız bir Ak Parti etmediğini görürsünüz. Bu teveccüh, açlık ve yoklukla yüz yüze bırakılış bir topluluktan Türkiye’yi baştanbaşa inşa eden, küller içinde yeniden fışkıran bir neslin işbaşında olmasından dolayı olmuştur” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kullanılan ve Aksaray olarak tabir edilen Cumhurbaşkanlığı sarayı ile ilgili tartışmalara değinen Şahin, “Yapılan bu yapı Türkiye Cumhuriyeti Devletinin şanına yakışır bir saray olmuştur. Bu saray yapılırken sadece Cumhurbaşkanı için değil, bütün Türkiye için yapılmıştır. Bizden sonra siz de o makamlara layık oylar alarak sizler de oraları kullanabilirsiniz. . Ey MHP, Ey CHP sizler Ankara’daki parti binalarını da vatandaşın vergilerinden alınan paralarla yapmadınız mı, Bunları devletin parasıyla yapmadınız mı” diye sordu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.