TürkiyeSON - 19.04.2024 -

Allah Yolunu Açık Etsin Güzel İnsanoğlu

Allah Yolunu Açık Etsin Güzel İnsanoğlu

Malatya Halkı Yıllardan Beri Ahde Vefayı Bilen Bi Şehirdir Seksenli Yıllarda Rahmetli Hamit Fendoğlu Malatya İçin Güzel İşler Yapmaya Başlamıştı.

Halen Karanlık Olan Karanlık Güçler Tarafından Şehit Edilmişti Rahmetli Şehit Edildikten Sonra Malatya Halkı Tek Yürek Olarak Sıyası Ayrım Yapmadan Ahde Vefa Gösterip İbrahim Fendoğluyu Başkan Seçmişti Yine Malatya’nın Yetişrdiği Bu Ülkeye Büyük Hizmetleri Olan Rahmetli Turgut Özal’ın Oğlunu Malatya’da Bağımsız Aday Olarak Meclise Yollamıştı Örnekleri Çok Malatyalı Kendi Memleketine Sahip Çıkanı Unutmaz Sıyası Areneda Yerine Bakmadan Desteğini Gösterir .

Şimdi Secimler Yaklaşınca Yeni Bir İsim Gündeme Geldi Erdem Aslanoğlu Malatya Bu İsmi Duyunca Bıraz Araştırdı Baktıki Oda Demin Yazdığımız Malatya’ya Büyük Hizmetleri Olan İsimler İçinde Olan Rahmetli Mevlüt Aslanoğlu’nun Oğlu Şimdi Çoğu Malatyalı Her Sıyası Kesimden Sayın Mevlüt Aslanoğlu’nun Yaptığını Yapmak İçin Birbirleriyle İlişkiye Geçmeye Başladılar .

Rahmetli Mevlüt Bey Ömrünü Malatya’ya Vatana Hizmet Etmek İçin Gecesini Gündüzünü Katmış Biriydi Ankara’da Malatya’da İstanbulda Her Yerde Birisinin İşi Düşerse Şimdiki Siyasiler Gibi Parti Refansı Aramadan Hangi Düşünceye Sahip Olursa Olsun İşi Düşenin İşini Yapmak İçin Elinden Geleni Yapan Biriydi .

Fanı Dünya Kimse Kalıcı Değil Ama Malatya Mevlüt Aslanoğlu’nu Unutmadı Unutmayacak ALLAH Nur İçinde Yatırsın Şimdi Sıra Erdem Beyde ve Malatya Halkında Ahde Vefa Şu An Erdem Aslanoğlu’na . Yolun Acık Olsun Erdem Aslanoğlu İnşallah Sende Baban Gibi Seçilsen Seçilmesen Malataya’ya Babanın Kaldığı Yerden İnsanlara Ve Şehrimize Yardım Etmeye Devam Edersin.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.