TürkiyeSON - 25.02.2024 -

Artık Yeter Part 4

Artık Yeter Part 4

Sayın Genel Başkanım  “Türklüğün defin çalışması alçakça sürerken, Türkiye’nin son mevzisi, milletin yegane muhafızı MHP’yi meşgul etmek, oyuna gelmektir” diye yazdı. “SERMAYESİ NAMUSUN OLUR” Bahçeli, Twitter’deki mesajlarında şöyle devam etti: “Hiçbir dava arkadaşım dışarısı ateş altındayken evinin içini karıştırmaya, direnci kırmaya, gücü zayıflatmaya fırsat vermez, vermemelidir. ‘Bir külah kapmaksa şayet bunca hırsın gayesi; kendi namusun olur er geç onun sermayesi” Doğru söz. Ne denir ki?

Bir külah kapmak veya kaptığı bir külah için akla hayale gelmeyecek sözler sarf edenler size bu sözler. Ülkücülerle pek ilgisi yok. Çünkü bizimle böyle konuşacak samimiyeti bulunmuyor sayın Genel Başkan’ın… Gelin MHP’yi meşgul etmeyin sayin yönetim. Bu sarfetyiginiz sözleri niçin seçim öncesi meydanlara inip söylemediniz? Tv ile propaganda yapmaya çalıştınız? Artık MILLIYETCI HAREKET PARTİSİ’NE gönül verenleri meşgul etmezseniz bu tür Twittlerle? Su namus ve sermaye sözleri sizin gibi BILGE LIDERE hiç yakışmadı. Bizim dava arkadaşlarımızın evi de içini de korumayı bilir. Sizin yol arkadaşlarınız bunu yapabilir mi onu bilemem? Gelin ortalığı daha fazla germeyin.

Hatanızla sevabınızla bu partide genel başkanlık yaptınız. Bunun hatırına hiç olmazsa bu insanlar ne diyor diye bir empati kurun. Küfürle hakaretle size olan güveni her geçen gün biraz daha yok ettiğinizin farkında mısınız acaba? Size saygı duyan ama artık yeter diyen herkes külah kavgasında değil Yanınızdaki külah hastalarına bir baksanız önce …. Ülkücüler için külahın makamın bir değeri yok. Onlar sadece DAVA için mücadele eden GÖNÜL ERLERİDİR.

Doğan Ay

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.