14.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Asayiş olayları 16 ve 17 kasım

Asayiş olayları 16 ve 17 kasım

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’ün açıkladığı 16 ve 17 Ekim’de vuku bulan asayiş olayları..asayiş
.
Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde; Basit yaralama suçundan (1) şahıs yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

KASTEN YARALAMA
Koşumahallesinde müşteki Ç.A.isimli erkekşahıs şüpheli İ.G. isimli erkek şahıs tarafından darp edilmiş olup, adli işlemlere başlanılmıştır.

KAYIP ŞAHIS
Halfetin ilçesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan B.D. isimli bayan şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

İŞYERİNDEN HIRSIZLIK
Aşağı bağlar Mahallesinde Y.U.isimli erkek şahsın işyerinden700-800 TL bozuk paranınçalınması olayını gerçekleştiren şahıs/şahısları arama/yakalama çalışmalarına ve adli işlemlere başlanmıştır.

NARKOTİK MADDE:
Akpınar Mahallesinde, ekiplerimiz ihbar üzerine Ş.B. isimli erkek şahsın üzerinde aramasında toplam 10,81 gr esrar maddesi geçirilmiş olup, adli işleme başlanılmıştır.

İKAMETTEN HIRSIZLIK
Hanımın Çiftliği Mahallesinde A.P. isimli bayan şahsın evinden1 adet altın zincir, 2 adet altın künye, 1 adet tam cumhuriyet altın, 100$ ve 30 TL paranın çalınması olayını gerçekleştiren şahıs/şahısları arama/yakalama çalışmalarına ve adli işlemlere başlanmıştır.

MALA ZARAR VERME
Akpınar mahallesinde F.Z. isimli erkek şahsın park ettiği aracının arka ve ön tarafında hasar olayının gerçekleştiren şahıs/şahısların arama/yakalama çalışmalarına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

KAYIP ŞAHIS
Zafer ilçesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan E.K. isimli bayan şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

TAKSİRLE YARALAMA
ilimiz genelinde meydana gelen 5 yaralamalı trafik kazasında; 5 vatandaşımız yaralanmıştır.

ARANMASI OLAN ŞAHISLAR
Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde; Hakaret, Dolandırıcılık ve diğer suçlardan (5) şahıs yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

KASTEN YARALAMA
Akpınar mahallesinde müşteki M.S.Ç. isimli erkek şahıs şüpheli iki erkek şahıs tarafından darp edilmiş olup, adli işlemlere başlanılmıştır.

KAYIP ŞAHIS
Gazi ilçesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan H.K. isimli bayan şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

İKAMETTEN HIRSIZLIK
Alacakapı Mahallesinde A.G. isimli erkek şahsın evinden 600 TL değerinde bakır kazanın çalınması olayını gerçekleştiren şahıs/şahısları arama/yakalama çalışmalarına ve adli işlemlere başlanmıştır.

MALA ZARAR VERME
Kiltepe mahallesinde B.Ç. isimli erkek şahsın park ettiği aracının arka ve ön tarafında hasar olayının gerçekleştiren şahıs/şahısların arama/yakalama çalışmalarına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

KASTEN YARALAMA
İnönü mahallesinde müşteki Z.A. isimli bayan şahıs şüpheli M.A. isimli erkek şahıs tarafından darp edilmiş olup, adli işlemlere başlanılmıştır.

TAKSİRLE YARALAMA

ilimiz genelinde meydana gelen 2 yaralamalı trafik kazasında; 2 vatandaşımız yaralanmıştır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.