TürkiyeSON - 23.02.2024 -

Aslanoğlu Artık Malatya’nın Kaderini Değiştirelim

Aslanoğlu Artık Malatya’nın Kaderini Değiştirelim

AĞBABA: “TEK MÜCADELEMİZ, TEK ADAM DİKTATÖRLÜĞÜNÜ YIKMAK”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu,Malatya’nın kaderini değiştirmek istediklerini söyledi.

Aslanoğlu, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ile birlikte Arapgir İlçesi, Kuşdoğan, Çayır, Kırlangıç, Cafana ve Gündüzbey Mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldiler.

“MALATYA’YA GÜZEL HİZMETLER YAPMAK İSTİYORUM”

CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, “Bu seçimde çocuklarımızın geleceği için oy kullanacağız. Bizim amacımız önce Türkiye ve Malatya. Malatya’ya güzel hizmetler yapmak istiyoruz. CHP Genel Başkanımız ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba 4 yıldır Malatya için mücadele ediyor. İnşallah bende onunla birlikte meclise gidip, Malatya için, babamın buraya yapmış olduğu hizmetlerin devamını getirebilmek için çalışmak istiyorum. İnşallah seçilirim ve Veli beyin en büyük destekçisi, sizlerinde hizmetkarı olurum” dedi.

“HER ŞEY O BİRİNİN BAŞININ ALTINDAN ÇIKIYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Türkiye’de o biri ne isterse o yapılmaya çalışılıyor. Türkiye’de aklınıza ne geliyorsa onun başının altından çıkıyor. Türkiye’nin tüm muhalif olan yayınlarını ortadan kaldırıyor, gazetecilere baskı yapıyor. Bizim tek mücadelemiz, tek adam diktatörlüğünü yıkmak. Türkiye, parlamenter rejimle idare ediliyor. Parlamenter rejimin güçlenmesi içinde elimizden geleni yapıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi, bugün bizi bütün komşu ülkelerden farklı kılan laik demokratik cumhuriyetin tek savunucusu. Suriye’ye, Irak’a, İran’a, Tunus’a, Mısır’a, Libya’ya bakın bizi bütün bu ülkelerden farklı kılan tek ve en önemli değerimiz, laik demokratik cumhuriyet. Tabi onun kurucusu Mustafa Kemal Atatürk de bizim için önemli. Türkiye’nin her şeye rağmen Suriye gibi olmamasının sebebi Mustafa Kemal Atatürk gibi bir kurucumuz olmasındandır” ifadelerini kullandı.

ASLANOĞLU: “MALATYA’NIN VE TÜRKİYE’NİN KADERİ İÇİN BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİ”

Yakınca’da düzenlenen mahalle toplantısında konuşan CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, “İnşallah Malatya’da devrimi yapacağız. Artık bu devrimi yapalım, Malatya’nın kaderini değiştirelim. Malatya’nın ve Türkiye’nin kaderi için bu seçim çok önemli” diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise, Türkiye’nin kaynakları kullanılarak, ‘tekrar’ bir seçime gittiklerini belirtti.

Ağbaba, süreci en iyi yöneten partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğuna dikkat çekerek, “Önce Türkiye diyerek, Türkiye’nin hükümetsiz kalmaması için uğraş verdik. Son dönemlerde yaşanan olaylarla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir devlet adamı rolünü üstlenerek, bütün siyasi partilerle görüşmeye çalışıyor” dedi.

CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, Arapgir İlçesi’nde Pir Sultan Abdal Deneği tarafından düzenlenen aşure ikramına katıldı. Aşure ikramının ardından Sazlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Aslanoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.