TürkiyeSON - 19.04.2024 -

ATATÜRK, 1935’DE MİSYONERLERİN FAALİYETLERİNİ YASAKLAMIŞTI,OSMANLIYI YIKTI SIRA TC’DE YASAKLAYIN

ATATÜRK, 1935’DE MİSYONERLERİN FAALİYETLERİNİ YASAKLAMIŞTI,OSMANLIYI YIKTI SIRA TC’DE YASAKLAYIN

Malatya 3 Alman Vatandaşın Ölümü Her Ne Hikmetse Büyük Güçlerin Baskısıyla 5 TÜRK Gencine verilerek Gençlerin Mahkumiyeti ile Üstü Örtülmüştür.

Bu 5 Türk Gencinin Yapabileceğini Helede Olay Zamanı Yaşını Düşünürseniz Ne Kadar komik olduğunu ADALETİN Günümüzün Güya Terör Örgütü Fetö ile Yapılan Mücadele ile Örtüştüğünü Görürsünüz O Günkü Olayın Arka Planı Araştıramayan  Devlet İSTIHBARATIN içindeki Çift Kimlikliler ve Hain ŞİRKET Mensuplarlarının bugünde Hala Var Olduklarını Bilakis Çoğaldıklarını Görmekteyiz .

Cumhurbaşkanı Bundan Belli bir Süre Önce Devletimizin Gözbebeği Olan MİT Kendine Bağlamıştı ama artık biraz geç kalmıştı Çünkü MİT Sadece kendi Müsteşarına Bilgi Veren İstihbarat Değil Mevcut Durumda Son 20 YILA yakın dır CIA Modeline Yakın Bir hiyerarşi Yönetim Şekline Dönüşmüştür .Yani Güçlü Olanın İstihbaratı Vardır.

Mevcut Düzende Tek Güçlü Cumhurbaşkanı Olmadığına Göre 15 temmuz  Gibi Eski Cumhurbaşkanları ve eski Müsteşarlar vs Örneği Gibi. Gelelim Misyonerlerin Görevleri ve Türkiye’deki Asıl Amaçları Osmanlı Devletini Yıkanlar Misyonerlerdir Bütün O zamanki Coğrafyada Yaşayan Etnik ve Dini Kimlileri Müslüman Olmayan Tebaları Osmanlıya karşı Birleştirmiş ve Osmanlı Devletine Saldırmıştır.

Osmanlıyı Paramparça Etmişlerdir Başlarını ve Bütün maddi Giderlerini İNGİLİZLER Karşılamıştır Tabiki kendi Hazinelerinden Değil Afrika ve Arapların Mal varlıklarına el koyarak yeraltı ve yer üstü bütün Gelirleriyle . Eğer Bugün Milli Mücadele Veriyorsak  Atatürk, 1935’de misyonerlerin faaliyetlerini yasaklamıştı Gelin Bütün PİSLİKLERİN Düzenini Ülkemizde Yasaklayalım Ama Bunuda İDAM Gibi Secim Malzemesi Gibi Düşünmeyesiniz Zaten Mevcut Misyonerler AK Parti Vekilleri Dahil Doğuda Birçok Aşiret Reisi Hatta Bazı İslami Cemaatlar STK larla birlikte bile Harekat Ediyor veya Fikir Alışverişinde Bulunuyor.

2013 Yılında beri Merkezi İZMİR  MANİSA ADANA MALATYA ÜS Olmak üzere Doğu ve Güneydoğuda Sözde Dinlerini Yaymaya Çalışır Gözüksede Yani Kilise Evleri her Şehirde onlarca veya Kiliseler Yapsalarda Amaçları Bu Topraklar Şimdi Görelim Millileri ALLAH Bu VATANIN yardımcısı Olsun Görünmeyen Güzel İnsanların SLM ve DUA sı TÜRK Milletinin Üzerine Olsun

VESSALAM

Malatyalı Hakıı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.