TürkiyeSON - 19.04.2024 -

Bakan Işık, Bizler Çizgilerimizi Bozmayacağız

Bakan Işık, Bizler Çizgilerimizi Bozmayacağız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a Yeşilyurt Belediyesi Yeşil Konaklarda yapılan ahşap işlemeli Elif – Vav tablosu hediye etti. Tablonun taşıdığı anlamın çok önemli olduğuna dikkat çeken Işık, “Bizler çizgilerimizi bozmayacağız. Tablonun ifade ettiği gibi doğruların arkasında elif gibi dik duracağız, vav gibi de mütevazı olmasını da bileceğiz” dedi

BAKAN IŞIK, “TÜRKİYE’NİN İHRACATINA ÇOK BÜYÜK KATKI VEREN BİR ŞEHİR”

Bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık İlimiz Sivil Toplum Kuruluşları, İş Adamları ve Kanaat önderlerinin katıldığı programda yaptığı konuşmasında, “Türkiye’nin müteşebbis illerinden biri olan Malatya’da bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. Malatya yetiştirdiği, kabuğuna sığmayan sanayicisiyle, iş adamıyla, müteşebbisiyle Türkiye’nin ihracatına çok büyük katkı veren bir şehirdir. Türkiye’de çok ciddi bir Malatyalı ihracatçı var. Malatya’mız girişimci üç ilimizden biri. Türkiye’nin dünyaya açılan markaları arasında Malatya’da yer alıyor” dedi.

BAKAN IŞIK, “TÜRKİYE YE ÖRNEK OLACAK PROJELER BİR BİR HAYATA GEÇİRİLİYOR VE BUDA BİZLERİNİ GÖĞSÜNÜ KABARTIYOR”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Hızlı bir gelişim ve değişim süreci yaşayan Malatya AK Parti belediyeciliğiyle hak ettiği yere gelecektir. Özellikle Malatya’nın büyükşehir olmasından sonra hizmetler çok daha hızlı bir şekilde artmaya ve hızlanmaya başladı. Gerek büyükşehir Belediyemiz, gerek Yeşilyurt Belediyemiz gerekse de Battalgazi belediyemiz yaptığı hizmetlerle sürekli göz önünde olmayı başarıyor. Tüm Türkiye ye örnek olacak projeler bir bir hayata geçiriliyor ve buda bizlerini göğsünü kabartıyor” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.