TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Başkan Akın Malatya Kültür Turizm il Müdürü Levent İskenderoğlu’nu Ziyaret Etti.

Başkan Akın Malatya Kültür Turizm il Müdürü Levent İskenderoğlu’nu Ziyaret Etti.

Malatya Koyun keçi yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın Malatya Kültür Turizm il Müdürü Levent İskenderoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Birlik başkanı ihsan akın sözlerine şöyle başladı Kültür Turizm il Müdürlüğüne yaklaşık 6 ay önce getirilen Levent İskenderoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için teknik personelimizle geldik, yine diğer bir konu ise yaklaşık iki senedir çoban müzesi ile ilgili yoğun bir çalışmamız oldu bu bağlamda inşallah sayım müdürümüz, Levent İskenderoğlu uzun yıllardır tanıdığımız duyarlı bir bürokrat bu anlamda beraber istişare edip müze ile ilgili olumlu görüşmelerimiz oldu umarım gerekli desteği sağlarlarsa çoban müzemizi daha da geliştirip genişleteceğiz inşallah dedi.

Malatya Kültür Turizm il Müdürü Levent İskenderoğlu ise sözlerine şöyle başladı öncelikle bizleri ziyarete gelen Birlik Başkanı İhsan Akın ve ekibine teşekkür ederim bizde Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü olarak Türkiye de böyle güzel bir çalışmanın, ilk kurulan çoban müzesinin Malatya’ya ve bölgeye katkılarının olacağını düşünüyoruz. ilgili kurum ve kuruluşlar ile gerekli yazışma ve çalışmaları yaparak çoban müzesi için birliğe gerekli desteği sağlayacağız dedi.

Konuşma ve görüşmelerin sonunda Birlik Başkanı İhsan Akın, Kültür Turizm il Müdürü Levent İskenderoğlu’na çobanların giydiği kepenek keçeyi ve minyatür tablosunu hediye etti, Kültür Turizm il Müdürü Levent İskenderoğlu ise çoban keçesi kepenekleri için teşekkür ederek üzerine giydi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: