TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Başkan Aydın’dan Tokatlılar Derneğine Ziyaret

Başkan Aydın’dan Tokatlılar Derneğine Ziyaret

“BİZLER BİRLİKTE YAŞAYAN ŞEHİRLERİZ”

Belediye başkanı Sami Aydın Tokatlılar Derneğini ziyaret ederek ilimizde yaşayan tokatlılarla sohbet etti.

Sivas Tokatlılar Dernek Başkanı İsmail Altay’ın daveti üzerine Belediye Başkanı Sami Aydın, Tokatlılar Deneğini ziyaret ederek ilimizde yaşayan tokatlılarla bir araya geldi.

Sivas’ta yapılan çalışmalar için Başkan Aydın’a teşekkür eden Dernek Başkanı Altay, “Bizler Tokat’ta doğduk ancak Sivas’ta doyuyoruz. Burayı kendi memleketimizden farklı görmüyoruz. Sivas’a birçok hizmetiniz var, bu hizmetleriniz için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Sami Aydın da, Tokat ile Sivas’ın birbirine en yakın iller olduğunu belirterek; “Bizler aynı kültürün insanlarıyız. Sivas’ın ilçeleri ile olan mesafe 180-200 kilometre iken, Tokat ile arasındaki mesafe 90 kilometre… İki kültür birbirine çok yakın. Burada yaşayan tokatlı nüfus kadar, Tokat’ta yaşayan Sivaslı nüfus vardır. Bizler birlikte yaşayan şehirleriz.” dedi.

Başkan Aydın, Sivas’ta yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler vererek, “Sivas birçok konuda örnek gösterilen bir şehir konumunda. Meydan düzenlemelerimiz, altyapı çalışmalarımız, sosyal yardım faaliyetlerimiz, mezarlık çalışmalarımız, kaldırım çalışmalarımız ve mesire alanlarımızla şehrimize farklı alanlarla çok sayıda proje kazandırdık.” dedi.

Dernek üyeleri de Başkan Aydın’a ziyaret için teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: