TürkiyeSON - 30.05.2023 -

Başkan Eser Anneler Günü’nde annelerle bir araya geldi

Başkan Eser Anneler Günü’nde annelerle bir araya geldi

Anneler Günü’nde Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser ilçede yaşayan kadınlara yönelik yemekli bir kutlama program düzenledi.

 

 
982285Program kapsamında Psikolog yazar Banu Yaşar, “Çocuk Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler” konulu bir konferans verdi.

 
Tiryandafil Otel’de düzenlenen kutlama programında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, annelerin kıymetinin bir güne sığdırılamayacak kadar büyük olduğunu ifade etti. Eser, “Siz ne kadar güzel evlatlar yetiştiriyorsunuz. Ne kadar büyük cefalar çekiyorsunuz. Sizin yetiştirdiğiniz evlatlar, bu vatanı koruyorlar. Gördüğünüz bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız sizlerin duası sayesinde başarılı. Ülkemiz ileri gidiyorsa, kimse parçalayamıyorsa, bunların arkasında siz güzel annelerin duası yatıyor. Bizler, bunun için size her zaman minnettarız. Peygamber efendimiz ‘Cennet Anaların Ayaklarının Altındadır.’ diyor. Demek ki sizin kutsiyetiniz, öneminiz o kadar büyük. Bizim bu yüzden saygımız size karşı sonsuz” dedi.

 

Eser konuşmasını, “Siz anneler, geleceğin mimarları çocuklarınızı vatana, millete faydalı yetiştirirseniz, gelecek her zaman parlak olacaktır. Bugün bizi yalnız bırakmayıp buraya teşrif ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, bu vesile ile Anneler Günü’nüzü tebrik ediyor ve bizim için bir gün değil her zaman değerli olduğunuzu da belirtmek istiyorum Bende bir doktor olarak bugün ayrıca Hemşireler Günü tüm hemşirelerin ve yine yazarımız Banu Hanımın bu güzel günlerini kutluyorum” sözlerle tamamladı.

Konuşmalardan sonra Banu Yaşar’a kayısı ve plaket takdim edildi. Başkan Eser, ayrıca Psikolog yazar Banu Yaşar’ın kitaplarını misafirlere hediye ederek, program çıkışında kadınlara karanfil takdim etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: