TürkiyeSON - 05.02.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Başkan Gürkan’ın Kutlama Mesajı

Başkan Gürkan’ın Kutlama Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti’nin 1 Kasım 2015 erken genel seçimlerinden aldığı başarıdan dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Gürkan, Türk milletinin istikrar ve güvenden yana oy kullandığını belirtti.

1 Kasım 2015 erken genel seçimlerinde aldığı başarılı sonuç dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Türkiye, 7 Haziran 2015 genel seçimlerinin ardından 5 ay sonra yeniden sandık başına gitmiştir. Koalisyon hükümetleri döneminde Türkiye’de istikrar ve güvenin sarsılması, Türk milletinin tek başına iktidar özlemini artırmıştır. Bu özlem AK Parti’nin kurulması ile birlikte son bulmuştur.

3 dönem arka arkaya tek başına iktidara gelen AK Parti, 1 Kasım 2015 erken genel seçimlerinden de zaferle çıkarak 4. kez tek başına iktidara gelmiştir. AK Parti’yi yeniden iktidara taşıyan, istikrar ve güvenden yana oy kullanan vatandaşlarımızı, sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getiren tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum.

Bu seçimin kaybedeni olmadığı gibi kazananı ülkemiz ve milletimiz olmuştur. Bu bir demokrasi yarışıdır, bu bir hizmet yarışıdır. Bu yarışta AK Parti’yi 4. kez tek başına ve işbaşına taşıyan başta AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere tüm AK Parti teşkilat mensuplarını kutluyor, yeni süreçte başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: