TürkiyeSON - 16.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Başkan Kılınç, Akit TV’ye Konuk Oldu

Başkan Kılınç, Akit TV’ye Konuk Oldu

Başkan Kılınç, Akit TV’ye Konuk Oldu

‘ADIYAMAN TANITIM GÜNLERİ’NE DAVET

 

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Akit TV’de yayınlanan ‘Gün Ortası’ programına konuk olarak hem Adıyaman hakkında detaylı bilgiler verdi, hem de İstanbul’da yaşayan vatandaşları 1-5 Aralık tarihleri arasında Yeni Kapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ne davet etti.

Adıyaman’ın tanıtımına büyük önem veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 1-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yeni Kapı Etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ hakkında bilgiler verip, davette bulunmak için Akit TV’de yayınlanan ‘Gün Ortası’ programına konuk oldu.

Feridun Erdoğral tarafından hazırlanıp, sunulan programda Adıyaman hakkında bilgiler veren Başkan Kılınç, tarihi, kültürü, doğası, tatları ve insanlarıyla muhteşem bir kent olan Adıyaman’ı herkesin görüp, tanıması gerektiğini dile getirdi.

Programın devamında belediyenin çalışmaları ile ilgili de bilgiler veren Başkan Kılınç, “Adıyaman için birçok projeyi hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ne kadar çalışırsak çalışalım hemşerilerimiz için az gelir” diye konuştu.

Başkan Kılınç programın kapanışında da, Akit TV yetkililerine ve izleyicilere teşekkür ederek, bir kez daha 1 Aralık Çarşamba günü kapılarını açacak olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ne davetini yineledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: