TürkiyeSON - 25.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Başkan Kılınç Hastane Köprülü Kavşağı Proje Alanını İnceledi

Başkan Kılınç Hastane Köprülü Kavşağı Proje Alanını İnceledi

Hastane Köprülü Kavşağı Proje Alanını İnceleyen Başkan Kılınç:

“BU ŞEHRE HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ BİR BİR KAZANDIRIYORUZ”

 

Reklam

Yakından takip ettiği Eğitim ve Araştırma Hastanesi Köprülü Kavşak Projesi için kurulan şantiye alanında incelemelerde bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, verdikleri sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın seçim öncesi vaatleri arasında bulunan ve üzerinde hassasiyetle durduğu farklı seviyeli köprülü kavşak (battı-çıktı) projesinin ikincisinin inşaat çalışmaları kısa süre içerisinde şehrin doğu kısmında başlayacak.

Daha önce Altınşehir Mahallesi Adıyaman Üniversitesi önünde yapımı tamamlanarak hizmete giren köprülü kavşağın ikincisinin Atatürk Bulvarının Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yapılması için dönemin valisi, AK Parti Adıyaman milletvekilleri ve il teşkilatıyla birlikte yoğun gayret ortaya koyan Başkan Kılınç, Kurban Bayramından sonra inşaat çalışmalarına başlanacak olan yeni proje için kurulan şantiye alanını ziyaret ederek, sorumlulardan bilgi aldı.

Burada proje hakkında kısa bir bilgi veren Başkan Kılınç, “Söz verdik yapıyoruz. Seçim vaatlerimiz arasında bulunan köprülü kavşakların ikincisine yakın bir zaman sonra Eğitim ve Araştırma Hastanesi kavşağında başlayacağız. Kurulan şantiye alanında incelemelerde bulunduk, yetkililerden bilgi aldık. Memleketimize hayırlı olsun” dedi.

HASTANEYE GİDEN ALTERNATİF YOLLAR OLUŞTURULUYOR

Başkan Kılınç daha sonra, proje sürecinde oluşturulacak olan alternatif yollardan bir tanesi olan ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Millet Caddesini birbirine bağlayan Şevenk yolundaki genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: