TürkiyeSON - 29.01.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Başkan Kılınç, Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü

Başkan Kılınç, Öğrencilerin Yüzünü Güldürdü

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, okullara yönelik bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, öğrencilere kırtasiye seti hediye etti.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, okul ziyaretleri kapsamında Polis Amca İmam Hatip Ortaokulu, Karacaoğlan Ortaokulu, Öğretmenim İlkokulu ve Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi’nde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek, öğrencilere kırtasiye seti hediye etti. Başkan Kılınç, sınıflara girerek bir taraftan öğrencilerle sohbet ederken, diğer taraftan kırtasiye seti takdim ederek, sevinmelerine vesile oldu.

Ziyaret ile ilgili mutlu olduklarını belirten okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencileri, Başkan Kılınç’a teşekkürlerini bildirdi.

Öte yandan Adıyaman Belediyesi tarafından şehir merkezindeki devlet okullarında eğitim gören öğrencilere hediye edilmek üzere, okul müdürlüklerine 73 bin adet kırtasiye seti teslim edildiği belirtildi.

Konu ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Kılınç ise, eğitime büyük önem verdiklerini dile getirerek; “Çocuklarımızın geleceği hepimizin geleceği, her zaman öğrencilerimizin yanındayız. İlimizin ve ülkemizin daha güçlü ve saygın bir konumda bulunması eğitimle mümkün olacaktır. Bu anlamda belediye olarak üzerimize ne görev düşerse yapmaya hazırız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim-öğretimlerini gerçekleştirmeleri için imkânlarımız dâhilinde her zaman yanlarındayız / yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Bu anlamda tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda okul müdürleri, öğretmen ve öğrencileri, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: