TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Başkan Tuna, Sincan ve Etimesgut’ta

Başkan Tuna, Sincan ve Etimesgut’ta

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNA, SİNCAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA SEÇİLEN MURAT ERCAN’I ZİYARET EDEREK YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

-AK PARTİ ETİMESGUT İLÇE KONGESİNDE KONUŞAN BAŞKAN TUNA:

“ETİMESGUT TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK YOLLA İLGİLİ ŞU ANDA KAMULAŞTIRMA İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR”

“KAMULAŞTIRMA İŞLEMİNİN ARDINDAN DERHAL İHALESİNİ YAPIP, HIZLI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BÜTÜN İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ”

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı  Doç. Dr. Mustafa Tuna, Etimesgut trafiğini rahatlatacak yol projesi için kamulaştırma işlemlerinin sürdüğünü, kamulaştırma işlemleri tamamlanır tamamlanmaz , derhal ihalenin yapılacağını ve tüm imkanlarla projenin gerçekleştirileceğini belirtti.

Başkan Tuna, Sincan Belediye Başkanlığı’na seçilen Murat Ercan’ı da ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Sincan belediye bürokratlarının da bulunduğu ziyarette ilçe ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Sincan ziyaretinin ardından Başkan Tuna, AK Parti Etimesgut İlçe kongresine katıldı. Başkan Tuna burada yaptığı konuşmada Etimesgut’un en büyük sorunlarından birisinin ana arterlerdeki ulaşım sorunu olduğunu bildiğini, bununla ilgili proje hazırlandığını belirtti.

Başkan Tuna şöyle konuştu:

“Yol ile ilgili hazırlanan projenin şu anda kamulaştırılma işlemleri devam ediyor. Kamulaştırma işlemleri tamamlanır tamamlanmaz, derhal ihalesini yapıp hızlı bir şekilde projenin gerçekleştirilmesi için bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. Diğer hususlarda da teşkilatımızla ve sizlerle el ele vererek inşallah daha güzel hizmetlere vesile olacağız.

         Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve değerli bakanlarımızın destekleriyle el ele vererek inşallah hizmetleri hayata geçirmeye gayret edeceğiz.”

AK Parti Etimesgut İlçe Kongresi’ne, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Milletvekilleri Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Selim Dursun,  AK Parti il Başkanı Nedim Yamalı ve ilçe yöneticileri de  katıldı.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: