TürkiyeSON - 02.10.2023 -

Başkan Yıldız “Emin Adımlarla İktidara Yürüyoruz”

Başkan Yıldız “Emin Adımlarla İktidara Yürüyoruz”

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığı Ağustos Ayı olağan yönetim kurulu toplantısını İl binasında İl Başkanı Hakan Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız, Yönetim Kurulu toplantısında gündemi değerlendirerek “Her geçen gün Ülke olarak maalesef daha kötüye gidiyoruz. Ekonomide ki TL’yi itibarsızlaştırma politikası bir yandan, Dış Politikada ki becerisizlik bir yandan, Eğitimde ki rezalet bir yandan ülkeyi uçuruma sürüklemekte. Binlerce kişinin emeğini çalan, yetim hakkı, öksüz hakkı gözetmeyen bu iktidar miadını doldurmuş durumdadır. Bu gün gelinen nokta da insanlarımızın birbirine tahammülü kalmamış ama iktidar milletvekilleri bu ülkede bütün kavgaları bitirdik diyecek kadar maalesef gözleri kapalı.” dedi.

Başkan Yıldız Temmuz ayı içerisinde Gündüzbey, Konak, Yeşilyurt, ve Yakınca’da üye kayıt noktaları oluşturarak esnaf ziyaretleri yaptıklarını belirterek “Vatandaşlarımız çok ama çok dertli önlerini görememekten, geleceğe yatırım yapamamaktan, aldıkları üç kuruşu kiraya mı, mutfağa mı, çocuklarına mı harcayacaklarını bilememekte. Veresiye defterleri kabarmakta, ocaklarda duman tütmemektedir. Hangi gençle konuşsak ülkeden gitmenin yolunu aramakta mülteci krizinden dert yanmakta işsizlikten dem vurmaktadır. Asgari ücretliye, emekliye verilen zam 1 ay içerisinde erimekte çoğu firma işçisine yaptığı zammı daha sonra elden geri almaktadır. Domatesin tarlada 3 lira iken markette 15 lira olmasına şaşıran iktidar milletvekili hangi ülkede yaşamakta vatandaşın hangi sıkıntısına derman olmaktadır. İşte bu yüzden Muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızda ki asil kanda mevcut olduğu bilinciyle Biz İYİler İktidara talibiz. Gençlerimize güzel bir gelecek, çocuklarımıza umutlu yarınlar, işçimizin, çiftçimizin alın terinin karşılığını aldığı güzel bir ülke bırakmak adına İYİ Parti diyoruz. Ve inanın geldikleri gibi gitmelerine #AzKaldı” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: