TürkiyeSON - 23.09.2023 -

Basketbol İl Temsilciliğine yeni bir isim!

Basketbol İl Temsilciliğine yeni bir isim!

Memur-sen copy

Turgay Demirel’in FIBA Avrupa Başkanı ve FIBA Asbaşkanı seçilmesi nedeniyle 30 Mart 2015 tarihi itibari ile istifasıyla boşalan başkanlık seçimi için Türkiye Basketbol Federasyonu olağanüstü Genel Kurulu ilgili mevzuata uygun şekilde 27 Mayıs 2015 tarihinde yapılmış ve yeni Federasyon Başkanı Harun Erdenay seçilmişti.

 

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI 

 
29136 Sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanan TBF Ana Statüsü’nün 20. Maddesinde yer alan, “Federasyon il temsilcileri, Federasyon Başkanının teklifi ve Genel Müdürün onayı ile görevlendirilir. Federasyon il temsilcisinin görev süresi Başkanın görev süresi kadardır. Bu durumda yeni Federasyon il temsilcisi ataması yapılana kadar eski il temsilcileri görevlerine devam eder.” Hükümleri gereği yeni dönemde görev yapacak il temsilcilerinin belirlenmesine ilişkin hazırlıklar tamamlandı.

Birçok ilde Basketbol İl Temsilciliği görevi boşalırken, Malatya’ya da yeni bir temsilci seçilecek. Yeni temsilci için Malatya Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü internet sitesinde duyuru ilanı yayınlayarak, şartları tutan kişilerden temsilcilik başvurusu yapmalarını istedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: