TürkiyeSON - 01.04.2023 -

Battalgazi Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Başladı

Battalgazi Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası Başladı

Battalgazi Belediyesi tarafından birimler arası futbol turnuvası düzenlendi. Açılış maçı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleştirildi.

Battalgazi Belediyesi tarafından birimler arası kaynaşmayı sağlamak, çalışanların sosyal etkinlikler içerisinde yer alması amacıyla futbol turnuvası düzenlendi. Açılış maçı, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü arasında oynanırken, İmar Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nü 7-2 mağlup etti. Fen İşleri Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü arasında oynanan maç ise, 1-1 berabere sonuçlandı. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta müdürlüğü arasında oynan maçı da Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü 7-2 kazandı. Maçı, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın da izledi. Müsabakalar öncesi konuşan Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın, birimler arası kaynaşmayı sağlamak ve belediye çalışanlarının sosyal etkinlikler içerisinde yer almasını sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, turnuvaya katılan birimlere başarılar diledi.

Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın’ın yaptığı kısa konuşmanın ardından müsabakalara geçildi. Müsabakalar Beyaz ve Kırmızı grup diye iki grup halinde gerçekleştirilecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: