TürkiyeSON - 14.04.2024 -

Belediye Ekipleri Şehir Genelinde Tadilat Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye Ekipleri Şehir Genelinde Tadilat Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye Ekipleri Şehir Genelinde Tadilat Çalışmalarına Devam Ediyor

Şehir genelinde 6 Şubat’ta yaşanan depremlerin ve zamanla oluşan tahribatların etkisiyle zarar gören noktalarda, Adıyaman Belediyesi’ne bağlı müdürlükler tarafından tadilat çalışmaları devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından zamanla oluşan yıpranmalardan ve 6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinden kaynaklı tahribatların tamamen ortadan kaldırılması adına çalışmalar sürdürülüyor.

 

Yoğun çalışma temposu içerisinde aralıksız çalışan ekipler, freze, asfalt, yama, peyzaj, yeşillendirme, kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmalarını şehrin dört bir yanında gerçekleştiriyor.

 

Adıyaman’ın eski günlerine bir an önce dönebilmesi adına büyük çaba sarf eden Adıyaman Belediyesi, ilgili müdürlükleri ile birlikte yoğun bir şekilde çalışıyor.

Yaptığı çalışmalarda önceliği yaya ve araç trafiğine veren Adıyaman Belediyesi, yıpranan yollarda freze sonrası asfaltlama ve yama çalışmaları yaparken diğer yandan yaya güvenliği için kaldırımlarda düzenleme ve yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Görev yaptığı dönem boyunca yaşanılan büyük felaketlerle başa çıkmak adına görevini hakkıyla yerine getiren ve Adıyaman’a sevdalı olduğunu dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç yaptığı açıklamada, “Adıyaman Belediye başkanı olmadan önce de olduktan sonra da Adıyaman benim için bir sevdaydı ve bu sevdam için gece gündüz demeden çalışmaya gayret gösterdim.

6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketi, Adıyaman’ımız için çok büyük yıkımlara ve tahribatlara sebep oldu. Bu tahribatları ortadan kaldırmak adına tüm müdürlüklerimizle iş birliği içerisinde aralıksız şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Adıyaman’ımızın en kısa sürede ayağa kalkması ve eski güzel günlerine dönmesi tek temennimizdir.” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.