TürkiyeSON - 07.06.2023 -

BELEDİYE PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

BELEDİYE PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Sivas Belediyesi’nde Temizlik ve İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçiler, kendi aralarında topladıkları 13 bin 540 lirayı Mehmetçiğe bağışladı. Zeytin Dalı Harekâtı ile Afrin’i terör unsurlarından temizleyen Türk Ordusu’na ülkenin her yerinden olduğu gibi Sivas’tan da destek artarak devam ediyor. Operasyon süresince tırlarla Afrin’e iç giyim, su ve çeşitli gıda ürünlerinden oluşan yardım malzemelerinin gönderildiği Sivas’ta, örnek bir davranışa daha imza atıldı. Belediye çalışanları kendi aralarında topladığı 13 bin 540 liralık nakdi yardımı Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na bağışladı.

Belediye önünde toplanan işçiler hep birlikte Ziraat Bankası’na giderek kendi aralarında topladıkları parayı hesaba yatırdı. Daha sonra Başkan Sami Aydın’ı makamında ziyaret eden çalışanlar, banka dekontunu teslim etti. Ziyarette konuşan Temizlik İşleri Müdürü Mükremin Nergis ve İtfaiye Müdürü Osman Yılmaz, birimlerinde çalışan personelin kendi aralarında organize olarak böylesine örnek bir davranışa imza atmalarından dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti.

”Bu yardıma katkı sağlayan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, kendilerini kutluyorum” diyen Başkan Aydın ise, "Her bir arkadaşımız gönlünden koparak, benim de çorbada tuzum olsun, benim de milli silahlarda katkım olsun diye düşünmüşlerdir. Şehitlerimiz bizim her zaman dualarımızda olacaklar ancak bizim de Silahlı Kuvvetlerimize bir desteğimiz olsun diyerek bu yardımı yapmışlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Ülkemizin güvenliği için düzenlenen operasyonlara katkı sağlamak adına bu organizasyonu düzenlediklerini kaydeden işçiler ise, Daha önce Belediye Başkanımız Kilis’e gitmiş, gereken desteği sağlamıştı. Bizler de bugün onu örnek alarak hareket ettik. İnşallah dualarımızla beraber bu katkımız da hayırlı olur.” dediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: