24.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Beştepe İhanet İstihbarat

Beştepe İhanet İstihbarat

Bu yazılan Yazı Gerçekle alakası yoktur.Yazılan bu yazı sadece bir Hayal Ürünüdür.

1071 ile 15 Temmuz kadar olan işgaller ve bölmek için vatan topraklarını ayırmak için bütün Haçlı Devletleri TC kurulana kadar 3 kıtaya Hakim olan Devleti en son TC kurulduğu zamanki sınırları belli bir zamana kadar bıraktığı an,tabi ki bıraktığı zamanda ilerde daha da bölmek amacıyla yıllarca bu devleti içinde darbelere zemin hazırlamak için insanları her türlü kutuplaşmaya mezhep çatışmasına her türlü fitneciliği yaptığı kendilerine hizmet eden darbecileri göreve getirdiği Oda yetmedi Bu güzelim Ülkeyi iyice Bölmek için son senaryoyu vizyona koyduğu gündü 15 Temmuz,

15 Temmuz bu Filmin başlangıcı zannetmeyin 15 temmuz işgal harekatı önlendi her şey bitti bunlar hiçbir zaman vazgeçmezler şimdi birinci filmden iyi ders çıkarmasan ikinci üçüncü devam eder. Sayın Abdullah Gül Cumhurbaşkanı iken Çankaya’da bulunan bazı Hukuk büroları yine Çankaya’da bazı eller vasıtasıyla Yargıtaylık büyük Davaları olan ve yeter ki davası bozulup cezası silinme veya azalma için ülkemizin çesitli şehirlerinde FETO’cu abilerin refansı ile ANKARA’da bu davalar Yargıtay’daki Fetöcu’larla bozuldu, cezalar sıfır veya azaltıldı bu sayede Milyon dolarlar bu terör örgütüne ufak bir kısmı da yapanlara aktarıldı.

Bu örneği neden veriyorum Devletin Bir ve iki nolu İSTIHBARATII o zaman içleri karışıktı diyelim göz yumdu veya işbirliği yaptı ama 15 temmuz olmuş Büyük bir ordu paşası bunların elamanı çıkmış tutuklanmış ama hiç araştırma yapılmadan ve ona bağlı şerefsiz bir askeri ELBİSELİ akıncı üstünde öldürülmüş oda aynı paşayla ortak harekat etmiş ve bu arada bunlarla bu arada daha birçok yerli dış istihbarat kurumları bu 2.ordu komutanlığı zamanında toplantılar yapmış görüşmeler yapmış Ama her ne hikmetse O ilde ne Bir abiye veya O ilde Sanki istihbarat bir ve iki nolu olmak üzere hiç bir haberi yok ve Mükafat olarakta hala Aynı görevde işlerine devam etmektedir.

İSTIHBARAT sadece Ankara’da bulunan başkan ve bakan yanındaki Bürokratların sadakati ile olmaz İstihbarat Bölge başkanların ve illerin başındaki il Emniyetin bilgi beceri ve olacakları önceden üstüne bildirmekle başarılı olur Zafiyeti ilerde görürsünüz ama o zamanda iş işden geçmiş olur.

İstihbarata Emniyete ait hatta Cumhurbaşkanlığına ve başbakanlığa Ait bir BİMER var gerçekten neye yarıyor sadece bilginiz alındı size geri dönüş yapılacaktır teşekkür yahu teşekkür etme araştır veya İVEDİ gördüğünü kime gönderilmişse o Kademeye Acil Bildir oda yok yada var bunların başındakiler hala vatan haini başka tarifi yok, çünkü çok insan biz çok önemli şeyler yazdık fakat üstüne düşülmedi şimdi onlar çoğu içerde çoğu kayıp bir çoğu’da içimizde Tuaf. 15 Temmuz sonrası BEŞTEPEYE yeni elemanlar alındı tabiî ki bunlar İstihbaratın sıkı denetim ağından geçtikten sonra alınmıştır.

inşALLAH diyelim Çünkü hala cevap verilmeyen konular var birde yerelde dahi olsa Beştepe’de yayınları inceleyen bir kurum vardı onlar ne iş yapıyorlar aldığını ve vatana hizmet mi ediyorlar yoksa,Sayın Bilal Erdoğan 07 ağustos 2015 Darende’yi ziyaret etmişti, bununla ilgili yazı yazıldı bu yazı Magazin Yazısı mı o bile olsa bir bakılır.

Şimdi Devletimizin Bir ve iki nolu İstihbaratına sesleniyorum Önemli olan görünmeyen Tehlikeleri önceden bilmek ve önlem almaktır Öyle görünmüyor bu Ne FETÖ ne terör bu ihanet.

İnanıyorum Sayın Cumhurbaşkanım başta olmak üzere Sayın Başbakan ve diğer yetkililer bir an önce gerekli tedbiri Alır, Devletimizin Bekası için Önemli olan ve Acil olan BEŞTEPE içindekilerin çok iyi korunması ve acilen Ankara Harici çalışmalarla Devletimizin Ebediyen Kıyamete kadar var olması,Yeniden Ezan sesinin Bu Devletten bütün Devletlere uzanmasıdır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın bir şarkısını sadece HALKLA değil artık Kader birliği yaptığı devlet Adamlarında söylemesi Dileğiyle, BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA

vessalam

 

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.