26.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Beştepeden Önceki Çankaya

Beştepeden Önceki Çankaya

Sayın Cumhurbaşkanımızın Başbakan iken Çankaya da O zaman Cumhurbaşkanlığı Makamıydı . Çankaya tabi ki Sosyal bir yerdi ve Oraya 81 İlden gelenler Olurdu şimdi herkesin düşündüğü gibi diyeceksiniz budamı Haber.

Evet Çankaya ya Gitmek Haber olmaz biz Aslında Çankayada Olan ve bir istihbarat ve Birde Bakanlığı Özelliklede Yeni Gelen Bakanı ve Bakanlığı ilgilendiren kapatılmaya çalışılan bir dönemin çok geniş bir yapıyı ….

Çankaya Lüks bir semt ve insanların yararı için de bu semte birçok işyeri var biri beynimize yer etmişki

O da zamanın orda bulunan Bir iki HUKUK BÜROLARI.

Bu iki bürodan belki çok fazla hukuk burosu vardır onu bilmem.

Bu hukuk Büroların Önemli bir özelliği sıradan Davalar Hariç Önemli Davaların nasıl KAZANILDIĞI.

Bu HUKUK BÜROLARINA 81 ilden gelenler oluyordu Ama öyle Hangi İLDEN geliyorsan ya O ilin Adli Veya o ilin İmamın refansı olmadan götürdüğünüz davada sıradan dava olur Fakat Refanslı olursa O davanın Maliyeti büyük olur fakat çözülmemesi Ancak O yapıya çok ters olacak birinin davası olacak gerçi yine çözülür fakat mebla biraz büyür birazda sıkıntı çıkarma gibi görünordu.

Şimdi bu bürolarda alınan Davalar Artık en üst Yargı Bölümüne götürülür ve recetesi yazılırdı

Eğer Devletimiz Bu halkanın bir ucunu yakalarsa henüz tesbit edilmemiş yerlerde ulaşmış olur ki bunlar öyle şirin yerlere uğrarki en azından eve gelen Misafirler içinde Kimin Ayağı corabı kokuyor onu görmüş olur ve Bütün zatı beyler ve bayanların yani misafirlerin içinde ayağı ve Çorabı ikisi ayrı koku verir çünkü ev sahibi ulaşmış olur

Ha bu arada ayağı kokanın İKİ Cebi çorabı kokanın bir Çebide şişkin olur

En Önemlisi burdan giden Milyon dolarlar sonuçta bütün evlerimizin üstüne BOMBA olarak geri dönmesidir ki hala Bombayı görüpte yola devam edenler Oyoldan sığınaklara gecip beklemesi

Tabi görülür üstü Toprakla eskisi kapanırsa eskiden olduğu gibi Toprak her Erezyona UĞRADIKÇA 81 İlimizde bir sabah kaltığınızda eskisi gibi çıkıp dışarı Erezyona karşı akşamdan tedbir alamayabilirsiniz Bir sabah kalktığınızda AH demeden uyanırsanız ne mutlu . Gördüğüm ve burdan size yazdığım bir Rüyaydı .

ALLAH bir daha Bu Millete AH dedirtip bir Rüya Göstermesin.

VESSALAM

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.