28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Bir ay önce bin yıl önce yüzyıl önce

Bir ay önce bin yıl önce yüzyıl önce

Hilal ve Haç arasındaki mücadele İslamiyetin doğuşu ile başlamıştır ve günümüzde devam eden bizim için hala kutsal olan mücadelelerden birisidir. 1071 de bizansa vurmuş olduğumuz büyük tokat ile Anadolu’ da hakimiyet sağlamamız ve ardından bizansı 1453’de İstanbul’dan ve çevresinden atmamız, Çanakkale, Kutül amare ve birçok cephede haçlıları bozguna uğratmamız sonucunda ismi tarihte Göktürkler den sonra ilk TÜRK ismi alan TÜRKİYE cumhuriyetini kurmamız haçlı köpeklerinin en büyük acı ve intikam kaynağı olmuştur.

 

 

Haçlılar intikam amacı ile her türlü fitneyi ve köpekliği yapmakta ve niceleri içinde hazırlık içerisindedirler. Peki biz onlara karşı nasıl bir hazırlık içerisindeyiz biraz da bunu sorgulamak istiyorum. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Türk Milletinin bizzat kendisinden aldıkları güç ile inşa ettiği ve fazlasıyla bedel ödenen ANADOLU’NUN muhafazası için biz ne yapıyoruz?? Osmanlı İmparatorluğunun çöküş sürecini hazırlamak vazifesini üstlenen İngiliz derin devleti bu işi başarmak için ilk soluğu anadolu üzerinde yerleşik olan sözde alim ve ulema sıfatlı fakat gerçekten bihaber tarikat alimlerin yanında almıştır.

 

 

Bu satılmış alimlerin sayısı o kadar fazladır ki yüzlerce binlerce dervişleri olan bu aymaz adamlar devletin içini kemirerek işe başlayıp ve bu doğrultuda 1. dünya savaşında yaşananlar ve sonrasında yaşadıklarımızı süreç süreç bizzat tarikat ehilleri ile planlayan, örgütler topyekün savaş açtığında ise bu sözde alimler ve cemaatleri Osmanlının karşısında olmuş devletlerine ihanet etmişlerdir. (Bakınız sözlerim sakın yanlış anlaşılmasın Bütün alimler değil sözde alimlerden bahsediyorum.) Tam da bu ahval içerisinde devletin yıkıldığı günlerde olayları bizzat gören ve yaşayan bir gurup TÜRK çıkar ortaya ve MİLLİ MÜCADELE verirler.

 

 

Mücadele Millidir çünki anadolu haçlılar tarafından işgal edilmiş TÜRK milletini tarih sayfasından silmek için soykırımlar ve akılalmaz şerefsizlikler yapılmaktadır. Böylesine bir düşmanla biz mücadele içerisinde iken dini kullanarak vatanın kurtuluşunu engellemek gayreti içerisinde olanlar dün asılarak idam edilmek suretiyle yok edilmişlerdir. O gün bir bir deşifre olan haçlı köpekleri 100 yıl sonra yine boy göstermiş ve en büyük eylemlerini yapmış Türk yurdunu bir gecede alt üst etmişler ve bizlere mesaj vermektedirler.

 

 

Bu mesaj biz toplandık ve size karşı yine kahpece birleştik hazırız mesajıdır. Evet 100 yıl öncesi şartlarında birileri çıkıp bu köpeklerin oyununu bozdu ve yok oldular bugün biz ne yapıyoruz ve ne yapacağız sorusuna cevap aramaktayım. Şimdi tekrar hatırlatmamda fayda var sosyal medya üzerinden vatikan yok edilmeden fitnenin son bulmayacağını yazmıştım ve tekrarlıyorum haçlı köpeklerini yok etmek istiyorsak vatikanı yok etmeliyiz. onlar fetö ve pkk denilen kan emici köpekleriyle üstlerimize saldırıyorlarsa bizde aynısını yapalım avrupa ve amerika ya mesaj niteliğinde gerekeni yapmazsak bunlar laftan anlamayacaklar… Asalaya ne yapıldı ise papa ya ne yapıldı ise bu yapılmalı yapılmalı yapılmalıdır!!! Aksi halde b planımızın olmadığını bende biliyorum .

 

 

Saygılarımla..

ÖMER ÇAM

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.