TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

BAŞKAN YANILMAZ: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Elazığ Belediyesi bünyesinde hizmet veren icracı müdürlükler, 30 Mart 2014 tarihinden bugüne kadar gerçekleştirmiş oldukları hizmetler ile 2017 yılında gerçekleştirmeyi hedefledikleri projeleri, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın ve belediye çalışanlarının da katıldığı toplantıda kapsamlı olarak anlattılar. Belediye birimlerinin şehir genelinde gerçekleştirdiği projelerden, farklı birimlerde çalışan personelin de haberdar olması amacıyla Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği toplantı yoğun ilgiyle karşılandı. Bilgilendirme toplantısında her bir birim müdürü 34 aylık hizmet dönemi içerisinde kendi çalışma alanını kapsayan konularda detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

BAŞKAN YANILMAZ: “SİZLERLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYUYORUM”

Birim müdürlüklerin çalışmalarının anlatıldığı toplantıda sunum öncesi konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ı daha ileri bir noktaya taşıma noktasında bütün çalışanlarıyla birlikte mücadele etmenin gururunu yaşadığını ifade ederek, “30 Mart 2014 yılından bugüne kadar Elazığ belediyemizde birbirine inanan, birbirine güvenen, birlikte projeler gerçekleştiren ve bu projeleri hep birlikte sonuçlandırmanın mutluluğunu yaşayan, her zorluğa birlikte göğüs geren ve hemşerilerimize hizmet etmekten gurur duyan büyük bir aileyiz ” dedi.

“115 YENİ İŞ MAKİNASI”

Göreve geldikleri günden itibaren Elazığ Belediyesi çalışanlarının, daha rahat, daha huzurlu, daha kaliteli ve daha verimli bir ortamda hizmet sunabilmesi için gerekli bütün ekipmanı sağladıklarını ifade eden Başkan Yanılmaz, konuşmasında şu görüşlere yer verdi:

“2014 yılından bugüne kadar iş makineleri, itfaiye araçları ve belediye otobüsleri başta olmak üzere yaklaşık 115 aracı belediyemize sıfır olarak kazandırdık. Tarihi boyunca Elazığ Belediyesi’ne alınan araç sayısı 85 iken, 30 Mart 2014 tarihinden 1 Ocak 2017 tarihine kadar Elazığ Belediyesi ne alınan araç sayısı 115 oldu. 30 Mart 2014 den sonra biz iş makineleri konusunda Elazığ Belediyesini sürekli geliştirdik ve büyüttük. Bu açıdan Elazığ Belediyesi, Türkiye’nin kişi başına düşen iş makinesi noktasında en iyi belediyelerinden biridir. Bugün itfaiye personelimizin kullandığı araçlar, ekipmanlar ve onların giydiği elbiseler iddia ediyorum ki dünyanın en ileri ülkelerindeki itfaiyecilerin giydiği elbiseler ile aynı kalitededir” .

“İŞÇİSİ MAAŞ ALMAYAN ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDE YÖNETİCİLER MAAŞ ALAMAZ”

Elazığ Belediyesi’nde çalışan personellerin göreve geldikleri günden itibaren maaşlarında bir gecikmenin olmadığını belirten Başkan Yanılmaz, “Bu belediyede çalışan tek bir kardeşimiz maaşını almadan üst düzey yöneticileri maaş olmayacaktır demiştim ve o günden bugüne kadar çok şükür ki bir tek personelimizin maaşında gecikme olmadı. Bizler belediye hizmetlerini hep birlikte yapıyoruz. bir taraftan içme suyu hattı yapıyoruz, bir taraftan kanalizasyon hatları, yağmur suyu toplama kanalları yapıyoruz. Bir taraftan kapalı spor salonu ve hayvan hastanesi yaparken öte yandan 225.000 m2 ‘lik mesire alanında çalışmalar yapıyoruz. Bir yandan Cip Barajı’nda çalışıyor, bir yandan köylere yol yapıyoruz. Aynı zamanda geçitler yapıyoruz. Bütün bu hizmetleri Elazığ’daki yaşam kalitesini yükseltmek ve kolay yaşanılabilir bir şehir olmak için yapıyoruz” dedi. Başkan Yanılmaz’ın ardından her müdürlüğün kendi alanlarında yaptıklarının anlatıldığı sunumlarla devam etti. Tanıtım Toplantısının ilk bölümünde Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Etüd ve Proje Müdürlüğü, Çevre ve Koruma Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü sunum yaparken önümüzdeki günlerdeyapılacak 2. toplantıda ise Veteriner İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü,Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü sunumlarını gerçekleştirecekler.

ELAZIĞ BELEDİYESİ

BASIN MERKEZİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: