TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Biz Hepimiz Ölürüz de Bu Ülkeyi Size Yedirmeyiz

Biz Hepimiz Ölürüz de Bu Ülkeyi Size Yedirmeyiz

15 TEMMUZ milli irade ocakları olarak 15 Temmuz destanını, 15 temmuz çoskusunu yaşamak için meydanlardayız. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl bu tarihlerde ülkemiz hain, kalleş bir darbe girişimi yaşadı. Bu hain darbe girişimi memleketin dört bir köşesinde milleti için gözünü kırpmadan şehit olan 249 vatan evladının, yüzlerce gazinin, meydanları bekleyen demokrasi nöbeti tutan milyonların azmi ,kararlılığl,cesareti ile bertaraf edildi.

Biz 15 Temmuz u unutmadık,unutturmayacağız.Memleketin üzerinde kötü emelleri olan bütün hailer bilsin ki biz bu memleketi kimseye yedirmeyiz.

Ülkücüler burada,vatanını milletini seven aydmlar burada,lazı çerkezi,kürdü,alevisi,sünnisi burada vatanını seven herkes burada ,biz hepimiz bu vatanın tek bir taşına canımızı veririz, 15 temmuzda kardeşliğimizi gördük,dünyaya gösterdik.

Ey dış destekli hainler ,provakatörler ,vatan hainleri bilin ki bu memlekette her an her sokağı,her köşebaşını ,her dağ başını bekleyen kahraman vatan evlatları bitmez.Biz hepimiz ölürüz de bu ülkeyi size yedirmeyiz.Bizi resulullah birleştirdi,bizi ümmet bilinci birleştirdi,bizi hak birleştirdi,bizi rab birleştirdi,siz bizi yıkamazsınız.Biz oyunununuzu bozarız.

Tüm Bu kutsal amaçlar için vatan için,bayrak için,birlik için ,beraberlik için ,devletin bekası ve bölünmez bütünlüğünün devamı için biz bu ocağı kurduk.Milletimizin güvenliğine ve beraberliğine yönelen her tehdide karşı sivill toplum kuruluşları ile halkımızla beraber çalışmak için gençlerimize millii birlik beraberlik ruhunu aşılamak ,tarih şuuru olan milliyetçi muhafazakar aydın , 15 temmuz ruhuna sahip ,Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bir fikir hareketi olmak için ocağımızı kurduk.

Bugünde I I temmuzdan başlamak üzere 16 temmuza kadar 6 gün 7/24 sürecek olan standımızın açılışını yapıyoruz.Allah yar ve yardumcımız olsun.Beş gün boyunca Sayın Cumhurbaşkanımıza 15 temmuzla ilgili duygu ve düşüncelerini anlatan mektup etkinliğimize tüm kahraman malatya halkını davet ediyoruz. Darbe girişiminde bilindiği üzere en kilit bölgelerden biri de Malatya idi .Kahraman Malatya halkı kadınıyla erkeğiyle ,çocuğuyla meydanlarda sabahlara kadar direndi,zalimlere firsa vermedi.Malatyam 15 Temmuzda duruşuyla destan oldu.

Bugünde kahraman malatya halkını 15 temmuzdaki direnişi hatırlamak ,destanımızı anmak için meydanlara davet ediyoruz.Haydi malatyam sen zalimlere firsat vermedin ,meydanı boş bırakma .Haydi Malatyam sen zalimlere firsat vermedin,meydanı boş bırakma .Haydi Malatyam sokaklarından akın akın gel ,meydanları coşkuyla doldur,her sokak bayrağımızın ahengine boyansın,ezanım dinmesin,bayrağım inmesin ,zalimlere rabbim fırsat vermesin.dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: