16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

‘Bizim için kıymetlidir’

‘Bizim için kıymetlidir’

Malatya Barguzu İlkokulu 3/C Sınıfı öğrencileri Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Polat, öğrencilere satranç takımı hediye etti. Barguzu ilkokulu öğrencilerinden ziyaret (4)

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a bir mektup yazarak satranç takımı isteyen Barguzu İlkokulu 3 – C sınıfından Ali Taş, sınıf öğretmeni ve sınıf arkadaşlarıyla başkanın daveti üzerine Yeşilyurt Belediye Binasında Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a misafir oldu. Ali Taş Mektubunda, “Sayın Belediye Başkan’ım beni kırmayacağınıza inanıyorum. Sınıfımız 26 kişi. Sizden arkadaşlarım ve kendim için satranç takımı rica ediyorum” dedi.
Başkan Polat ise mektubu cevapsız bırakmadı ve Barguzu İlkokulu 3 – C sınıf öğrencilerini Belediyeye davet etti. Başkan Polat, Ali’nin mektubuna, “Sevgili Ali; Öncelikle seni ve arkadaşlarını medenî cesaretinizden dolayı kutlarım. Mektubunu memnuniyetle okudum. Yeşilyurtlu her öğrenci bizim için kıymetlidir. Sizin en güzel şekilde yetişmeniz, kendinizi geliştirmeniz, okumanız ve okuduklarınızı hayatınıza uygulamanız çok önemli. Yeşilyurt Belediyesi olarak sizin için ne yapsak azdır. Çünkü siz çocuklarımız geleceğin büyüklerisiniz ve bu ülkeyi siz yönetecek, geliştirecek, daha ileri seviyeye siz ulaştıracaksınız.
Sizinle tanışmak bizi memnun edecektir. Sen ve arkadaşların olan Barguzu İlkokulu 3/C Sınıfı öğrencileri belediyemize davetlisiniz. Derslerinizi aksatmayacağınız bir gün ve saatte, öğretmeninizle birlikte, buyurun gelin! Hepinizin gözlerinden öper, başarılar dilerim” dedi.
Ali’nin mektubu ve isteği ile Başkan Polat, öğrencileri belediyeye davet etti. Öğrenciler, Başkan Polat’ı makamında ziyaret etti. Başkan Polat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere satranç takımı hediye etti, öğrencilerle tek tek ilgilendi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.