TürkiyeSON - 10.12.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Bizim şeref sözümüz

Bizim şeref sözümüz

 

malatya-hulsi-porgali

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar bir araya gelen Porgalı seçime sayılı günün kaldığını ve bu seçimle vatandaşın CHP’yi iktidara taşıyacağına inandığını söyledi. Porgalı konuşmasında, “ Malatya’mızın sorunları yakından bilen bir siyasetçi olarak bu şehre hizmet etmek istiyorum. Artık bu şehir sahipsiz değil, Bu şehirde nefes aldıkça bu şehrin sorunu kendi sorunum olarak gördüm. Bugün burada bir kardeşiniz olarak sizden bana destek olmanızı istiyorum. Malatya’yı en iyi yerde görmek istiyorsak birlik olmalıyız. Bu birlikte içinde bu şehrin sorunlarını çözeceğiz buna inancım sonsuz. Bakın bir çok mahalle bir çok ilçe yıllardır en basit sorunlarla karşı karşıya. İktidar milletvekilleri bu mahllere gidip sizin sorunuz bizim sorunumuz demiş gitmişler. Gerisi mi yalan olmuş. Biz bugün burada ne söz verdiysek bizim şerefimiz olacak” dedi.

NEDEN SÖZLER TUTULMUYOR

7 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala durmaksızın ziyaretlerini sürdüren CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı, ilçe ve esnaf ziyaretleri ile mahalle toplantılarını ihmal etmiyor.Yoğun seçim ziyaretleri kapsamında ilk olarak Yazıhan ilçesi Bahçelievler mahallesine giden Porgalı, hasta çocuğu için iktidar partisinden yardım isteyen ancak gereken ilginin gösterilmemesi sonucu hayatını kaybeden acılı baba ile sohbet etti.

DESTEK İSTEDİ

Kızına yardım istemek amacıyla çaldığı kapıların hiçbirinin açılmadığını ifade eden adam genç yaşta kızını kaybetmenin acısını CHP Malatya Milletvekili Adayı Hulisi Porgalı’yla paylaştı. Yazıhan ilçesi Bahçelievler mahallesinin ardından Kışla Caddesi esnafını ziyaret eden CHP Malatya Milletvekili adayı Hulisi Porgalı esnaflar sıcak diyaloglar gerçekleştirdi. Destek istedi. CHP Malatya Milletvekili Adayı Hulisi Porgalı Kışla Caddesi ziyaretinin ardından afet evlerde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı.

BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ CHP

Malatya’nın birleştirici gücü CHP Malatya Milletvekili Adayı Hulisi Porgalı, “ Onlar sadece seçimden seçime gelip sizleri soruyorlar. İktidar partisinin beş milletvekili var ama sizin haklarınızı sadece cesur yürek Veli Ağbaba savundu. Artık tek cesur yürek yetmiyor. İkinci, üçüncü, dördüncü cesur yürekler gerekli. Bunun için dört elle, var gücümüzle çalışıyoruz” sözlerini kaydetti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: