25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Boztepe için 1 günde 3 atama yapıldı…

Boztepe için 1 günde 3 atama yapıldı…

Bir memleket haberi de Malatya’dan… İlgincliklerle dolu memleket hikayelerimize bir yenisi daha eklendi…

Malatya  Sevgi Hastanesi eski ortaklarından Vahap Boztepe’nin atanmasını konuşuyor…

ğdıdıdSağlık Bakanlığı tarafından Malatya Devlet Hastanesi Yöneticiliğini yürüten Vahap Boztep görevden alınarak Kamu Hastaneleri genel Sekreterliğinde İdari ve Mali İşler Başkanlığına Vahap Boztepe Devlet Hastanesi yöneticiliğinden Kamu Hastaneleri’ne atandı.. İşin ilginç yanı ise Malatya milletvekilerinin haberini olmaması..Vahap Boztepe’nin atanmasını duyan milletvekileri soluğu Sağlık Bakanlığında aldı..       

Sonuç mu? Boztepe için 1 Saatte 3 kez atama yapıldı…
TRAFİK başlıyor..Boztepe, Kamu Hastaneleri’ne Genel Sekreterliği İdari ve Mali İşler Başkanlığına atandı…Tekrar Devlet Hastanesi yöneticiliğine atandı.1 Saat geçmeden tekrer İdari ve Mali İşler Başkanlığına atandı. Bu kadar atamalara duyarlı vekilerin neden Malatya’nın duble yolları için bakanlık koridorlarını ayakları ile aşırmadı…Ak Parti iktidarında duble yol yapan iller şimdi otoban derdine düştü Malatya’da ise, 13 yıldır mütahitlerin kaçışlarını izledik… Karayolları Bölge Müdürlüğü ve Köprüler Daire Başkanlığı’nda Malatya neden elde keklik… Bunların yaptıklarımı; Malatya cevre yolunda bulunun iki alt geçit-Beylerderesi Hekmihan- Darende-Kale ve Doğanşehir yolu..

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.