TürkiyeSON - 03.06.2023 -

BU DANIŞMANLARLA BU AYA KADAR

BU DANIŞMANLARLA BU AYA KADAR
Beştepe Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanın kaç tane danışmanı  olduğu ve bu danışmanların her birinin ne kadar maaş aldıklarına dair geçmiş aylarda bir açıklama yapmıştı. Kaç danışmanı var kaç tl alıyorlardan çok bunların devlete verdiği bilgiler ve  öneriler önemlidir. Cumhurbaşkanı’nın bu danışmanlarla buraya kadar getirmesi bile Allah’ın bir lütfudur.
AK Parti Genel Başkan yardımcıları bakanlar ve danışmanların verdiği bilgiye göre harekat eden sayın Cumhurbaşkanına tek sözümüz, asıl mücadale bu ay itabarıyla başlıyor. Görünen durum vahim, nedense çevrenizde size doğruyu söylecek kimseyi veya gönderilen evrakları size yani emaneti sahibine ulaştırmıyorlar hatta gönderilen mailleri bile ailenize yakın görünenler bile size yalan söylüyorlar. AK Parti el değiştirdi. Bu düzenle size 2019’u göstermezler istıhbaratta bu yazdıklarımın aynısı.
Şerefli 1 bir tane dahi AK Parti üst kademe bakan veya danışman varsa bu yazımı ve yarın ki sizin resiminizi size bildirir sizin sözde aile dostunuz ve AK Parti genel başkan yardımcısına söylendi fakat dönmedi, dönmezde bu yazı da şimdi danışmanınıza yollanacak ama nafile size ulaştırmazlar çünkü hepsi bu yazıdan Sonra Diriliş’in Saadettin’in köpekleri  tarih tekerrür ediyor sanki. VESSALAM.
MALATYALI HAKKI ŞENYİĞİT.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: