TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Bukalemun’ları Makama Değil Adalete Verin

Bukalemun’ları Makama Değil Adalete Verin

Sayın Bakanım Gerçekten göreve geldikten sonra Yaptığınız Çalışmalarla Örgütün Birisinin Belini Kırdınız ve Konuşmalarınızla Millete Umut Işığı Oldunuz Fakat Her ne Hikmetse Asıl Önem Arz eden, 15 Temmuz İşgal girişimini yapan FETÖ’cu kadrolarla Mücadale, Bakanlığınız sadece bylock sınırlamasında kaldı Halbuki Emniyet İstihbarat Bütün İllerde Mevcut Eğer İstihbarat Size Verdiği Bilgiye Göre Bakanlığınız Harekat Ediyorsa O bölümde Sıkıntı Var Demektir.

Nedeni ise 15 Temmuz neredeyse yılını dolduracak Fakat Bakanlığınızda Hala O yapıya Ait Makam Sahipleri Bulunmaktadır Zannediliyordu bu aşama Devletin Takip ve İstihbaratın Bu oturan Makam Sahiplerin Mevcut ilişkilerini ve delilleri Coğaltmak olması lazımken bu tam tersi Var olan değil ve ilişkileri karatmaya dönüştü İler ki Zamanda bu Tehlikeli bir Oyunla yeni Sahne Alacak Ülkemizin bu zor durumda iken yeni zorluklar doğuracaktır .

Her Müslüman Türk Evladı Her Zaman Devletinin Yanında Olmalıdır Fakat Devletin Makamlarında hala Bazılarını Görünce Vatan Evlatları Şühpeye Düşmektedir Şühpeyi Ortadan Kaldırmak İse Siz Sayın Bakanımıza Düşmektedir Takdir Siz Devletindir. Bilgilendirme.

VESSALAM

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: