TürkiyeSON - 19.09.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

BÜLENT TÜFENKCİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

  • ANASAYFA / Genel / Güncel
  • 29 Ağustos 2019
  • BÜLENT TÜFENKCİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI için yorumlar kapalı
BÜLENT TÜFENKCİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
Reklam

AK PARTİ MKYK ÜYESİ VE MALATYA MİLLETVEKİLİ BÜLENT TÜFENKCİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI;

30 Ağustos 1922’de aziz milletimiz her türlü yokluk ve yoksunluğa rağmen azim ve inancıyla Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferini kazanmıştır. 97. yıl dönümünü kutladığımız sonuçları ile tarihe yön veren ve bir milletin küllerinden yeniden doğuşunun simgesi olan Başkomutanlık Meydan Muharebesi, hepimiz için iftihar vesilesidir.

Malazgirt Savaşı ile Anadolu’nun kapılarını açan ecdadımız, Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile de Anadolu’nun sonsuza dek Türk yurdu olarak kalacağını tüm dünyaya göstermiştir. Tarihimizi süsleyen şanlı zaferlerimiz, milletin en zor şartlar karşısında bile mücadeleden vazgeçmeyeceğinin, vatanını, bayrağını ve hürriyetini canı pahasına koruyacağının ispatıdır. Geçmişte sayısız örnekte olduğu gibi vatanımız üzerinde oynanan kirli oyunlara karşı milletimizin göstermiş olduğu mücadele ve irade bizi geleceğe taşıyacak en büyük güvencemizdir.

Ecdadımızın tüm dünyada benzeri görülmemiş fedakarlıklarla koruduğu vatanımızı, aynı gurur ve şanla geleceğe taşımak, her alanda büyütmek ve güçlendirmek en asli görevimizdir. Tarihimizden aldığımız güçle, aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan Cumhuriyetimizi payidar kılmak için var gücümüzle, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, bu emsalsiz zaferin başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, inançla zafere yürüyen tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle ve rahmetle yad ediyorum

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: