TürkiyeSON - 27.03.2023 -

Büyükşehir 240 kişiye öfke kontrolünü anlatacak

Büyükşehir 240 kişiye öfke kontrolünü anlatacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren MADEM tarafından yapılan eğitim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, Vergi Haftası dolayısıyla Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı’nda 2 gün sürecek olan eğitim semineri başladı.

DSC_0407Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürü Recep Serdar, MADEM uzmanları tarafından verilen eğitim seminerinin açış konuşmasında, Vergi Haftası dolayısıyla hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında bir dizi eğitim semineri programını düzenlediklerini belirtti. Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin alanında uzman görevlileri tarafından eğitimlerin verileceğini belirten Serdar, “Eğitimin faydalı olacağını düşünüyorum. 4 grup halinde eğitim programı gerçekleştirilecek. Desteklerinden dolayı Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz” dedi.

MADEM Koordinatörü Yusuf Ziya Aysundu’nun da hazır bulunduğu açılış seminerinde daha sonra MADEM Görevlisi Eğitimci-Aile Danışmanı Elif Şengönül tarafından “Stres ve Stres Yönetimi” konusu slayt gösterisi eşliğinde anlatıldı.

240 kişiye 3 konu anlatılacak

2 gün sürecek olan ve ortalama 70’şer kişiden oluşan 4 gruba sunulacak seminer programında her bir gruba “Stres ve Stres Yönetimi” konusunun yanı sıra MADEM Eğitimci-Aile Danışmanları Mehmet Koyuncu ve Sümeyye Abacı tarafından da “Motivasyon” ve “Öfke Kontrolü” konuları anlatılacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: