TürkiyeSON - 19.05.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Diş Hekimleri Odası Başkanı Murat Canberk’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Diş Hekimleri Odası Başkanı Murat Canberk’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

BAŞKAN GÜRKAN’DAN DİŞ HEKİMLERİ ODASI’NA ZİYARET

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZLA İSTİŞARE HALİNDEYİZ

Katılımcı belediyecilik ilkesi doğrultusunda STK ziyaretlerine büyük önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Diş Hekimleri Odası Başkanı Murat Canberk’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Reklam

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Diş Hekimleri Odası Başkanı Murat Canberk ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu zor koşullardaki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Diş Hekimleri Odası ziyareti sırasında gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Başkan Gürkan ise konuşmasında, “Başkanımızın şahsında bütün diş hekimlerimize görevlerinde başarılar diliyorum. İlimizde yaklaşık olarak 500 civarında diş hekimi bulunmakta. Malatya’da ağız ve diş sağlığı noktasında Malatya insanının şanslı olduğunun temel bir göstergesidir. Diş Hekimliği Fakültesi, Diş Hastanesinin olması şehrimiz için çok önemli. Ayrıca özel diş muayene kliniklerinin bulunması vatandaşlarımız için çok önemli. Diş hekimlerimizin çalışma şartlarının da zor olduğunu bilmekteyiz. Diş hekimlerimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak katılımcı belediyecilik ilkesi içerisinde Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, Odalarımızla, Meslek Kuruluşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Büyükşehir Belediyesi olarak meslek kuruluşlarımızla yakın çalışma içerisindeyiz. Başkanımız şahsında bütün diş hekimlerimize sağlık, huzur ve mutluluk temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: