TürkiyeSON - 19.04.2024 -

Büyükşehir’den Öğretmenlere Kitap Hediyesi

Büyükşehir’den Öğretmenlere Kitap Hediyesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Öğretmenlere ‘Peygamber Efendimizin Eğitim Metodu’ isimli 2 bin adet kitap hediye edildi. Kitaplar, Öğretmenlere ulaştırılmak üzere Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gençay tarafından EĞİTİM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı ve MEMURSEN İl Temsilcisi Kerem Yıldırım’a teslim edildi.

Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nda gerçekleştirilen kitapların teslimi sırasında konuşan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, “Peygamber Efendimizin Eğitim Metodu adlı kitaptan 2 bin adeti İlçelerde öğretmenlere takdim etmek üzere Başkanımıza teslim ediyoruz. Öğretmenlerimiz de İnşallah okuyup öğrencilerinin istifadelerine sunarlar” dedi.

Böyle güzel bir hediyeden dolayı müteşekkiriz

EĞİTİM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı ve MEMURSEN İl Temsilcisi Kerem Yıldırım da “Böyle güzel bir hediye dolayısıyla EĞİTİM-BİR-SEN ve eğitim camiası adına müteşekkiriz, teşekkür ediyoruz. ‘İnsanların en hayırlısı başka insanlara faydalı olandır’ diyor Peygamberimiz. İnşallah siz de bu yolda bir fayda sağlayacaksınız. Biz de aracı olduğumuz için bir fayda sağlayacağız. Ve hepimiz bunun sevabından müstefit olacağız. Böyle güzel bir hediyeden, hizmetten dolayı tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.