24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Büyükşehir’in Minik Karatecilerinden Büyük Başarı

Büyükşehir’in Minik Karatecilerinden Büyük Başarı

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PLANET AİLE YAŞAM MERKEZİ’NİN “GÜNEŞİN ÇEKİRGELERİ” TAKIMI, KATILDIKLARI,  “15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA KARATE ANKARA İL ŞAMPİYONASI”  İLE  “OPEN KULÜPLER ARASI MİNİK, YILDIZ, ÜMİT KARATE FESTİVALİ”NDE MADALYALARI TOPLADI

MİNİK SPORCULAR,“OPEN KULÜPLER ARASI MİNİK, YILDIZ, ÜMİT KARATE FESTİVALİ” NDE 25 MADALYA, ‘’15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA KARATE ANKARA İL ŞAMPİYONASI’’NDA 9 MADALYA ALDILAR

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Planet Aile Yaşam Merkezi’nin minik karateci sporcularından oluşan “Güneşin Çekirgeleri” takımı, katıldıkları, ““15 Temmuz Şehitlerini Anma Karate Ankara İl Şampiyonası” ile Open Kulüpler Arası Minik, Yıldız, Ümit Karate Festivali’ nde büyük başarı elde ettiler.

 İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, “Open Kulüpler Arası Minik, Yıldız, Ümit Karate Festivali”ne, 19 sporcu ile katılan Planet Aile Yaşam Merkezi, toplamda 25 madalya alarak festivale damga vurdu.

  İstanbul Halkalı Spor Salonu’nda,  gerçekleştirilen müsabakalarda minik sporcular;  Takım Kata, Takım Kumite, Ferdi Kata, Ferdi Kumite olmak üzere 4 farklı dalda yarıştı. 30 farklı kulübün katıldığı “Open Kulüpler Arası Minik, Yıldız, Ümit Karate Festivali”nde Planet Aile Yaşam Merkezi’nin sporcuları; 9 birincilik, 10 ikincilik, 6 da üçüncülük olmak üzere toplamda 25 madalya ve 9 kupa alarak büyük bir başarıya imza attı.

 ANKARA İL ŞAMPİYONASI’NDA 9 MADALYA VE 3 KUPA…

 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce, 15 Temmuz hain darbe girişimin birinci yıl dönümünde düzenlenen “15 Temmuz Şehitlerini Anma Karate Ankara İlŞampiyonası’’nda da “Güneşin Çekirgeleri” takımı, çeşitli kategori ve branşlarda toplam 9 madalya ve 3 kupa kazandı.

 Mamak Spor Kulübü’nde düzenlenen ve çetin müsabakaların yaşandığı şampiyonaya, 18 kulüpten yaklaşık 200 sporcu katıldı.

 Büyükşehir Belediyesi’ni, temsilen Serap Cengiz’in antrenörlüğünde “Açık Siklet Takım Komite ve Takım Kata” kategorisinde şampiyonaya katılan Planet Aile Yaşam Merkezi’nin Güneşin Çekirgeleri takımı,  2003 doğumlular yarışında “Bayan Komite Takı” “Bayan Kata” takımı üçüncülük,   2003 doğumlular, “Erkekler Takım Kata” takımı da ikincilik alarak şampiyonanın başarılı kulüpleri arasında yerlerini aldılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.