TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Büyümeye Devam Eden Özbelsan Kurumsallaşmaya da Devam Ediyor

Büyümeye Devam Eden Özbelsan Kurumsallaşmaya da Devam Ediyor

Sivas Belediyesi şirketlerinden olan ve Türkiye’de söz sahibi şirketler arasına giren Özbelsan aş bir yandan büyümeye devam ederken bir yandan da kurumsallaşmaya da önem veriyor.

Günün şartlarına uygun şirketin kurumsal yapısını temsil eden bir logo için yarışma başlatan Özbelsan AŞ yeni logosuna kavuşurken yarışmada dereceye giren logoların tasarımcıları da Özbelsan da düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Özbelsan Genel Müdür Vekili Şaban Kaya, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Şirketimizin 30 yılı aşkın bir süredir kullandığı günümüz şartlarına uygun hale getirilmesi gereken yeni logo için yarışma düzenlemiştik. Logo yarışmasına oldukça yoğun bir katılım oldu. 115 ayrı logo içerisinden Belediye Başkanı Sami Aydın’ın katılımıyla Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hocalarından Yrd. Doç. Dr. Bircan Ak Koçak, Yönetim kurulu Başkanı Bünyamin Çoban ve şirket yöneticilerinden oluşan jüri tarafından birinciliği alan eser ve mansiyon ödülleri belirlendi.” ifadesini kullandı.

Genel Müdür Vekili Kaya, “Yarışmamıza River rumuzu ile katılan Ayşe Girgin Barsbay’ın tasarladığı logo birinci olurken, mansiyon ödüllerine Marin 558 rumuzlu logo sahibi Gökhan Uludağ, Atabey7 rumuzlu logo sahibi Rumuzlu Burhanettin Yıldız, venüs rumuzlu logo sahibi Ertuğrul Karahan ve Heykel Rumuzlu Logo ile Yunus Emre Göçil ödüle layık görüldü.” dedi.

Konuşmanın ardından yarışmada ödül almaya hak kazanan logo tasarımcılarına Genel Müdür Vekili Kaya ödüllerini takdim etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: