TürkiyeSON - 19.04.2024 -

Çakır;‘ Allah’a havale ediyorum’

Çakır;‘ Allah’a havale ediyorum’

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, trambüs yangını ile ilgili olarak sosyal paylaşım sitesinde açıklamada bulundu. Çakır paylaşımında en dikkat çekici mesajı ise, “Trambüs’ten alevler yükselirken sevinç çığlıkları atanları ise, aziz hemşerilerimin ma’şeri vicdanına havale ediyorum” dedi.

Çakır, ‘Allah'a havale ediyorum

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, trambüs yangını ile ilgili olarak sosyal paylaşım sitesinde açıklamada bulundu.

Umrede bulunduğu sırada trambüsün İnönü Üniversite İlahiyat Fakültesi önünde yanması ile ilgili olarak kamuoyunda eleştirilere sosyal paylaşım sitesi twitter’da cevap verdi. Çakır paylaşımlarında; Öncelikle şunu ifade edeyim ki, hiç bir hemşehrimizin burnunun dahi kanamamış olması gerçekten bizim için teselli olmuştur. Ayrıca Trambüslerimiz Garanti kapsamında olduğu için, Belediyemizin maddi hiç bir zararı da kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Yangın ile ilgili geniş çaplı bir araştırma ve soruşturma yapmak üzere, komisyon oluşturduk. Her türlü ihtimali titizlikle değerlendiriyoruz. Adli ve idari soruşturma eşgüdümlü olarak devam etmektedir. Teknik heyetin raporu ve soruşturmaların sonuçlarını kamuoyu ile paylaşacağız. Açık ve net söylüyorum, olayı kesinlikle örtbas etmeyeceğiz. Teknik incelemenin ve idari soruşturmanın sonuçlarına göre gereğini yapacağız. Trambüs’ten alevler yükselirken sevinç çığlıkları atanları ise, aziz hemşehrilerimin ma’şeri vicdanına havale ediyorum. Olayın vuku bulduğu andan itibaren dualarını esirgemeyen, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese hasseten şükranlarımı sunuyorum. Rabbim her türlü kaza, bela ve musibetten hepimizi muhafaza buyursun. Hepimize geçmiş olsun.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ramazan dedi ki:

    mutlakki kamu ve malatyalının zarar göermesine sevinen seviç çığlıkları atanlar insanların vijdanlarını sızlatır siasi idolji mesep dil ne olursa olsun yakışık ve şık olmayan bi durum kendi adıma kınıyorum ama öbür tarafta tüyü bitmemiş yetimin malına peşkeş çenler buna musade edenlerde vebal atındadırlar genel sekreter makam odasına 3. tadilat yaptırmış bedli 80.000 bin tl malzemenin tamamı ve tadilat yapan elamanlar kayseride gelmeleri malatya halkına hakarettir anılan rakamla lüks daire yalacak bi miktar malatya halkı ALLAHA havale idyor saygılar

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.